LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

8 zdjęć
Luksusowy apartament na sprzedaż w centrum Florencji. W samym sercu stolicy Toskanii, między Duomo i Piazza della Signoria, jest na sprzedaż ta luksusowa nieruchomość o 270 metrach kwadratowych. Znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowej willi z XVI wieku, w samym sercu Florencji. Piękny, luksusowy dom na sprzedaż został całkowicie odnowiony, tak jak cały budynek posiadający windę. Wnętrza były przedmiotem starannych prac konserwatorskich, które skupiły się głównie na pięknych elementach artystycznych, które są częścią tradycji Toskanii. Dzięki wspaniałym freskom, które zdobią główny salon i obejmują go całkowicie ekskluzywny apartament staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.
Uroczy, luksusowy apartament na sprzedaż we Florencji składa się z podwójnego wejścia, dużego salonu, który prowadzi do dwóch mniejszych, wszystkie są elegancko wykończone wysokiej jakości materiałami i z zachowaniem ich wyglądu typowego dla Toskanii. Aby zakończyć opis wspaniałego, luksusowego domu w samym sercu magicznej Florencji należy wspomnieć o dwóch łazienkach i pomieszczeniu gospodarczym.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Prestiżowy apartament - wille na sprzedaż w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 270 mq

Wejście: 1
Slony: 3
Łazienki: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 1

Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Florencja 2 km - Montecatini Terme 35 km - Poggio dei Medici Golf Club 30 km - lotnisko Florencja 5 km - zjazd z autostrady: Firenze Nord 2 km.


Ref: 0305
cena: Od 2,5mil do 5mil

sprzedaż domostw

historyczne rezydencje
prestiżowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską.
Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.