LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

16 zdjęć
Zanurzona w spokojnej miejscowości w Toskanii, w pobliżu Florencji, jest na sprzedaż luksusowa willa wybudowana w latach 70-tych, oferuje panoramiczne widoki na urokliwy krajobraz Toskanii otaczający swoistą urodą. Główną osobliwością willi na sprzedaż we Florencji jest to, że znajduje się w jej strukturze architektonicznej elegancki minimalistyczny modernizm. Wynikiem jest niska i wydłużona struktura, wzmocniona przez staranny dobór szczegółów. Obiekt jest całkowicie ogrodzony i posiada duży ogród, częściowo utwardzony i częściowo zielony, charakteryzujący się dwoma różnymi częściami: pierwsza jest w elewacji willi, pojawia się płaska i ma duży basen; druga znajduje się na tyłach głównego budynku, przeznaczona na zieleń. To właśnie otaczającego środowisko i morfologia gruntu sugerują struktury konstrukcji.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż na wzgórzach Toskanii jest zorganizowana na dwóch poziomach. Na parterze, zastępują się główne wejścia, duży salon o około 60 metrach kwadratowych, jadalnia, kuchnia, gabinet, trzy sypialnie, łazienka. Poprzez wewnętrzne schody można dotrzeć do piwnicy tej nowoczesnej luksusowej willi, składającej się z sypialni z łazienką i garderobą z sauną, dodatkowego pomieszczenia usługowego używanego jako druga kuchnia, oraz garaż z sąsiednim lokalem piwnicy. Podłogi wnętrz, bogato wyposażone, są częściowo wyłożone parkietem, a łazienki marmurem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Luksusowa willa – Wille w Toskanii sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 647 mq
Powierzchnia zewnętrzna: około 1 ha
 
Parter:
Salon
Jadalnia
kuchnia
3 sypialnie
3 łazienki
 
Piwnica:
Kuchnia
Pokój
Łazienka
 
 
Basen
Sauna
Altana
Garaż
Piwnica
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Toskania - Florencja: Florencja 70 km - Lucca 30 km - Piza 50 km - Forte dei Marmi 60 km - Kąpieliska termalne 20 km - Klub golfowy 15 km – lotnisko Piza 55 km - zjazd z autostrady: A11 Altopascio 10 km.

Ref: 0443
cena: Do 2,5mil

sprzedaż willa

piwnica win
willa w toskanii

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja: Nowoczesna luksusowa willa na sprzedaż znajduje się w środowisku, które jest typowe dla toskańskich wzgórz. Podszycie roślinność jest bujne, oprócz typowych okazów sosen i dębów. Znajdujemy się w urokliwej okolicy, w prowincji Florencji, która obejmuje miasta Empoli, Fucecchio, Santa Croce sull’Arno, Montopoli w Val d'Arno, San Miniato, Pontedera, Piza i Cascina.
Początki miejscowości, gdzie powstała elegancka luksusowa willa na sprzedaż są ściśle związane z historią potężnej rodziny z Pistoii - Cadolingi, którzy około tysięcznego roku, posiadali już kilka własności w Valdinievole oraz w dolnej Valdarno. Znaleźli w tym miejscu idealne warunki do osiedlenia i budowy ośrodka panowania terytorialnego, które dominują zarówno w głównym mieście jak i w okolicy, w centrum ważnych szlaków handlowych, takich jak Via Francigena. W związku z tym, w średniowieczu rozszerzają się nowe wsie i miasta powodując intensywny wzrost gospodarczy i demograficzny, korzystając z drogi, która łączyła Rzym z Francją i Hiszpanią. W tych samych latach, wraz z budową nowych murów miejskich powoduje, że kraj w końcu stał się siedzibą.
Wzrost liczby ludności na wsi w Toskanii, gdzie znajduje się cudowna willa design na sprzedaż w XIII wieku została powstrzymany przez ciężką zarazę, która około połowy XIV wieku, ogarnęła całą Europę. Odzysk był stopniowy i zbiegł się z ponownym zasiedleniem wsi w XVI wieku, przeżywa jednak gwałtowny wzrost w połowie XVIII wieku. W XIX wieku, główne działania państwa we Florencji były związane z sektorem produkcyjnym - rzemiosłem, podczas gdy uczestniczyła w rewolucji przemysłowej, musiała zaczekać do połowy XX wieku, wraz z rozwojem sektorów przemysłu skórzanego i obuwniczego w Toskanii.