LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

17 zdjęć
Otoczona bujnymi, żyznymi równinami i wzgórzami ta luksusowa posiadłość na sprzedaż w samym sercu Toskanii jest naprawdę rzadkością wśród cennych budynków: główna willa z około 1200 metrów kwadratowych, w samym sercu Toskanii posiada najbardziej eleganckie wykończenia i udogodnienia, niczym resort, zostały one starannie skalibrowane, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju nieruchomość.
Sprzedaż nieruchomości w Toskanii posiada również depandance na dwóch poziomach na tym samym eleganckim poziomie wykończenia. Znajduje się ona na 1,4 ha ziemi, willa została starannie przestudiowana z punktu widzenia architektury i pozostałego gaju oliwnego z drzewami.
Zapierające dech w piersiach widoki można podziwiać z dużego basenu z szatniami, altanki i domku dla gości.
Wnętrze jest zdominowane przez podwójny salon wykonany z bardzo szerokimi, okrągłymi schodami łączącymi parter z poziomem poniżej i pierwszym piętrem, gdzie mieści się apartament mający wysokie sufity, łazienkę oraz wykonaną na zamówienie garderobę.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Arezzo
Lokalizacja: Foiano della Chiana

Typologia: sprzedaż wille – wille Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 1200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1,4 ha

Pokoje: 6
Łazienki: 8
Pokój dzienny: 2
Kuchnie: 3
Jadalnia: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Depandance
Domek dla gości
Altana
Basen
Gaj oliwny: 1 ha
Park: 1 ha

Toskania: Arezzo Foiano della Chiana Ortona 7 km - Arezzo 20 km - Siena 50 km - Perugia 50 km - Montepulciano 13 km - Montalcino 20 km - Florencja 80 km - termy 15 km – klub golfowy 3 km – lotnisko Perugia 55 km – zjazd z autostrady: A1 Val di Chiana 4 km.

Ref: 2060
cena: € 4.000.000

willa luxury

domostwo w toskanii
real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Foiano della Chiana

Toskania - Arezzo: teren gminy Foiano della Chiana był zaludniony już w VI wieku p.n.e. przez cywilizację Etrusków. Doświadczona przez ciemne wieki panowania rzymskiego, kiedy zaczęto pustoszyć bagno żyznej ziemi chianine w Toskanii, w średniowieczu społeczność Foiano była pierwszą w Valdichiana, która przyjęła status miasta i głosiła się wolną gminą.
W XIV wieku miasto Toskanii zostało zdobyte i praktycznie zrównane z ziemią przez Florencję, która następnie przebudowała zwracając szczególną uwagę na mury, które miały chronić je przed podbojem Arezzo. Znaczne zmiany w chianino terytorium Toskanii, poddane ciężkiej próbie, miały miejsce głównie w Księstwie Lotaryngii pod koniec XVIII wieku, Piero Leopoldo I zlecił Fossombroni z Arezzo przystąpić do rekultywacji Valdichiana. Wybitny inżynier hydrauliczny, który był również matematykiem i Ministrem Spraw Zagranicznych Wielkiego Księstwa Toskanii, pracował intensywnie aby przez czterdzieści lat zrekultywować miesto, cow końcu mu się udaje.