LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

30 zdjęć

Niedaleko od centrum Florencji, jednego z najważniejszych miast artystycznych i kulturalnych we Włoszech, jak również w sercu pięknej Toskanii, jest wystawiony na sprzedaż kompleks mieszkaniowy w typowym toskańskim stylu, który cieszy się doskonałą lokalizacją ze względu na jego bliskość do zabytkowego centrum Florencji i miłej atmosfery z zielonymi wzgórzami, które go otaczają. Luksusowa posiadłość na sprzedaż posiada 11.500 metrów kwadratowych ziemi przeznaczonej do uprawy drzew oliwnych, piękny zadbany ogród o 920 metrach kwadratowych, w którego przestrzeni jest piękny basen z ogrodem, z którego można rozciągnąć wzrok na kopuły i dzwonnicę katedry.

Kompleks na sprzedaż składa się z luksusowego głównego budynku i dwóch typowych zabudowań Toskanii: domu jednorodzinnego oraz wolnostojącego budynku gospodarczego. Luksusowa nieruchomość na sprzedaż we Florencji, dostępna jest przez prywatny ogród i jest rozłożona na trzech piętrach, w tym poddasze. Na parterze znajduje się salon, pokój dzienny, kuchnia dołączona do piwnicy z ceglanym sklepieniem i dwa pokoje, które dysponują prywatnym wejściem od strony ogrodu, łazienka i aneks kuchenny, co pozwala na wykonie odrębnej jednostki. Ostatnie piętro zajmuje centralny pokój, z którego wychodzi się do siedmiu pokoi i czterech łazienek.

Przylega do apartamentu w pierwszym z dwóch domów na sprzedaż w Toskanii: dom na dwóch poziomach, gdzie pierwsze zajmują pokój dzienny z salonem, kuchnia, łazienka i pralnia dostępna również poprzez loggię zewnętrzną podłączoną do kuchni. Na piętrze jest obszar nocny z sypialnią i łazienką. Aby zakończyć opis kompleksu, należy wspomnieć o domku z łazienką, pomieszczeniem do przechowywania i loggią z piecem opalanym drewnem i szopą na drzewo.

Wnętrza odzwierciedlają typową tradycję zabudowań Toskanii, podłogi z terakoty, sufity z drewnianymi belkami, stare kominki i meble w rustykalnym stylu, ale bez utraty dobrego smaku i uwagi na elegancję i wyrafinowanie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: Domostwa w Toskanii - Luksusowe domy na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 537,17 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 12.420 mq

Luksusowy dom: 400 mq
Pokoje: 5
Łazienki: 5
Pokój dzienny: 1
Salon: 1
Kuchnia: 1

Domostwo: 112,17 mq + 8,64 mq loggia
Pokój: 1
Łazienka: 2
Salon: 1
Kuchnia: 1

Aneks: 25 mq
Łazienka: 1
Depozyt
Drewutnia

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Basen
Ogród: 920 mq
Gaj oliwny: 11.500 mq
Całkowita powierzchnia terenu: 12420 mq

Toskania – Florencja: Lucca 55 km - Piza 70 km - Siena 50 km - Forte dei Marmi 75 km - Monte Abetone 48 km - Montecatini Terme 35 km - Poggio dei Medici Golf Club 30 km - lotnisko Florencja 5 km – zjazd z autostrady: Florencja Nord 2 km.

Ref: 0407
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa willa na sprzedaż

epokowa rezydencja
luksusowe domy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja, położenie naszych prestiżowych nieruchomości na sprzedaż, jest powszechnie uznawane jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską skansenu. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.