LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W SIENA

22 zdjęć
W malowniczej scenerii toskańskich wzgórz Chianti, w miejscowości zdominowanej przez starożytny i prestiżowy zamek z X wieku, znajduje się ta luksusowa nieruchomość na sprzedaż, była ona używana wcześniej jako proszek, o powierzchni 597 metrów kwadratowych. Struktura tej willi na sprzedaż w Sienie została poddana starannej renowacji, która ujawniła ciekawy budynek w stylu rustykalnym, z których zostały oryginalne elementy.
Wieś szczyci się wspaniałymi widokami na typowy toskański charakter, obok słynnych winnic na wzgórzach Chianti w Siena.
Ta nieruchomość położona jest pomiędzy dwoma ważnymi zabytkami w okolicy miejsca Chianti Radda i Gaiole in Chianti. Ponadto wieś jest otoczona posiadłością, która rozciąga się na 360 ha, z czego 75 jest poświęconych winnicom do produkcji Chianti Classico Gallo Nero DOCG i 25 są zajmowane przez drzewa oliwne do produkcji DOP extra virgin oliwy z oliwek. Wille, zwano „proch” miała formę dwóch prawdziwych domów, które są obecnie stosowane jako restauracja. Pierwsza posiadłość posiada duże podwórze, częściowo objęte altanką. Po wejściu na parter dojdziemy do recepcji z barem i udamy się do jednej z sal restauracji. W korytarzu znajduje się łazienka i schody prowadzące na górę. Znajduje się tu łazienka i pokój zwrócony na wspaniałą panoramę placu, częściowo objętego altanką. Z wnętrza tego piętra, wchodząc po schodach, można dojść do pierwszego poziomu drugiego domu, który jest zajęty przez pomieszczenie kuchni i komory chłodziarki. Osiągając najwyższe piętro drugiego gospodarstwa na sprzedaż w Toskanii znajdziemy biura, bar i trzy dodatkowe sale jadalne. Widok, który można podziwiać ze wszystkich pokoi jest wyjątkowo piękny, unikalny i sugestywny krajobraz, typowy dla wzgórz Chianti.
Wieś, w której znajdują się magazyny obejmują również basen na dachu i duży parking.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Wille Toskania - willa w Chianti
Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1930 mq

1650 mq ogrodu, z których 255 są zadaszone przez 2 altany
280 mq tarasu

Toskania - Siena - Chianti: Siena 28 km - Greve in Chianti 28 km - San Gimignano 46 km - Arezzo 45 km - Florencja 45 km - Montespertoli 51 km - Circolo Golf Ugolino 26 km - Starożytna Querciaiola terme 30 km - Maneggio 17 km - lotnisko Florencja 44 km – zjazd z autostrady: Valdarno 20 km.

Ref: 0314A
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowy apartament

firma winiarska
sprzedaż wille florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chanti

Toskania - Siena - Chianti: Luksusowa nieruchomość na sprzedaż w Toskanii w Chianti senese znajduje się w małych górskich wioskach na wzgórzach wokół Gaiole w Chianti, głównego centrum całej doliny. Narodzinami i rozwojem w Gaiole w Chianti był ważny rynek, który już w 1215 roku pojawi się w dokumentach sporządzanych przez notariuszy, jest to powód przyciągania w jego kierunku. Wieś, gdzie powstał luksusowym dom Toskanii z pierwszego miejsca na prawym brzegu, a następnie przeniósł się do większego placu, który jest obecnie centrum życia wsi w regionie Chianti, ponieważ największe miasto targowe w Chianti w Siena stopniowo zyskało na znaczeniu aż do ostatnich czasów.
Od 1300 r. wieś w Chianti senese, gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż i jej społeczność stała się jednym z trzech Chianti League razem z Florencją i Castellina w Chianti. Nastąpił podział polityczno-administracyjny wykonany przez miasto Florencja na obszarach wiejskich. Ze stopów miały wpłynąć na Florencję, żołnierzy i pieniędzy w przypadku wojny lub zamieszek w mieście. Przez cztery stulecia terytorium było granicą starć między miastami Florencji i Sieny i wzajemnych najazdów i grabieży. Gaiole było zawsze w powiecie Florencji, ale na początku XIX wieku, w czasie krótkiego panowania Etrurii, Napoleon zawarł je w Departamencie Senese i tak pozostaje do dziś po zjednoczeniu Włoch i po powstaniu obecnych województw.