LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W PIZIE

34 zdjęć
W Pizie, zaledwie kilka kroków od słynnego Placu Cudów i Parku Naturalnego San Rossore, jest na sprzedaż luksusowa nieruchomość, wykorzystywana jako rezydencja turystyczno-noclegowa, otoczona bujną roślinnością śródziemnomorską. Położona w strategicznym miejscu w Toskani, pomiędzy naturalnym pięknem parku i głównymi ośrodkami turystycznymi na wybrzeżu Morza Tyrreńskiego, luksusowy obiekt na sprzedaż w Pizie jest otoczony dużym ogrodem, w którym stoi piękny prostokątny o półokrągłych kształtach basen, który przypominają linie architektoniczne całego kompleksu. Solarium z ceramiki florenckiej otacza basen z różnymi serwisami, w tym szatnie, toalety i prysznice.
Rezydencja składa się z 13 samodzielnych apartamentów, powstanie 17 innymi dzięki trwającym pracom, apartamenty przypominają tradycję Toskani. Domy na sprzedaż znajdują się w willach otoczonych zadbanym i bogato obsadzonym ogrodem. Są to jasne i przestronne pokoje dwu - lub cztero pokojowe, wyposażone we wszelkie udogodnienia, które posiadają jedną lub dwie sypialnie, jedną lub dwie łazienki, jadalnię z aneksem kuchennym i ewentualnie salon. Na dokończenie opisu nieruchomości w Toskani należy wspomnieć o klubie rozmieszczonym na trzech piętrach, w tym piwnicy. Mieści się tu recepcja, bar z widokiem na ogród przez duże okna, elegancka restauracja, sala konferencyjna i doskonale wyposażone centrum odnowy biologicznej z sauną i łaźnią turecką, która łączy się z odkrytym basenem z dedykowaną ścieżką. Na pierwszym piętrze klubu jest przestronny pokój przeznaczony na ceremonie, który wychodzi na duży, panoramiczny taras.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Piza

Typologia: Willa w Pizie – Posiadłości Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 3268 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10.000 mq

Budynki z apartamentami i udogodnieniami: 3095 mq
Pomieszczenia techniczne: 173 mq
Tarasy i logge: 650 mq

Sala konferencyjna
Restauracja
Centrum odnowy biologicznej
Sauna
Łaźnia turecka
Basen
Duży parking
Ogród: 3120 mq
Całkowita powierzchnia terenu: 10.000 mq

Toskania – Piza: Lucca 18 km - Florencja 80 km - Wybrzeże Etrusków 25 km - Forte dei Marmi 33 km - Lerici 63 km - Spa 3 km – klub golfowy 13 km – lotnisko Piza 6 km – zjazd z autostrady: A12 Piza nord 4 km.

Ref: 0379
cena: Ponad 10mil

luksusowe wille

domostw toskania na sprzedaż
zamki florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Piza: Początki nazwy Piza są dość niepewne. Legenda sięga samej nazwy greckiego miasta Elide, na Peloponezie, której mieszkańcy założą Piza po wojnie trojańskiej. Inni historycy uważają, że nazwa pochodzi od słowa, którego Etruskowie używali aby wskazać „ujścia” rzek. Ale etymologia Pizy może również wynikać z Ligure do wskazania bagnistego miejsca.
Wśród najważniejszych zabytków miasta Toskanii istnieje - na Piazza dei Miracoli, wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - Katedra zbudowana z marmuru w latach 1063 i 1118 w stylu romańskim Pizy, z drzwiami z brązu św. Ranieri z Bonanno Pisano i ambony Giovanniego Pisano. Na placu stoi charakterystyczna Krzywa Wieża, dzwonnica z XII w. wysoka na 56 metrów, która uzyskała swoją szczególna inklinację po dziesięciu latach od rozpoczęcia jej budowy, obecnie jeden z najbardziej znanych włoskich zabytków na świecie. W Pizie, w rzeczywistości, są trzy wieże: jedna na Piazza dei Miracolia, druga skonstruowana z dzwonnicy kościoła św. Mikołaja, na przeciwległym końcu Via Santa Maria, w pobliżu Lungarno; trzecia jest dzwonnicą San Michele degli Scalzi.