LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W LUCCA

8 zdjęć
W ważnym pałacu z XVI wieku, w typowej toskańskiej willi, znajdującej się w historycznym centrum Lucca, jest w sprzedaży ten apartament, który nadaje się jako ekskluzywne mieszkanie.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż w Lucca ma dużą wartość historyczną i artystyczną, dawniej należała do rodów arystokratycznych. Główne wejście do budynku, wychodzi na patio o ekskluzywnym pięknie, podczas gdy drugie wejście przylega do murów miejskich i znajduje się na wprost ogrodu o 1200 metrach kwadratowych częściowo wykorzystywanych jako parking. Wnętrza są ozdobione pięknymi freskami i kasetonowymi sufitami z drewnianymi belkami ozdobionymi drobnymi wykończeniami. Prestiżowy dom ma powierzchnię 318 metrów kwadratowych i znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Składa się z dużego przedpokoju, dwóch przestronnych sypialni, kuchni, dwóch pokoi dziennych i trzech łazienek. Bardzo szczególne są dwie antresole, które posiadają dwa małe salony. Nieruchomość posiada lokale wykorzystywane jako piwnica.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Prestiżowy dom - Willa Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 318 mq

Sypialnia: 2
Łazienki: 3
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Piwnica

Toskania – Lucca: Piza 23 km - Florencja 55 km - Lucca 3 km - Forte dei Marmi 39 km - Golf Club Lappato 0.5 km – termy 11 km – ośrodki narciarskie 47 km - lotnisko Piza 19 km - zjazd z autostrady: Lucca 3 km.

Ref: 2202A
cena: Od 2,5mil do 5mil

toskańska willa

antyczne majątki
luksusowe domy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: w mieście Lucca w Toskanii, znajduje się elegancka luksusowa willa, miasto o niezwykłej urodzie, bogatej i kontrowersyjnej historii: : narodziło się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, swoje pochodzenie zawdzięcza Etruskom według innych. Z pewnością rozwinęło się jako rzymskie miasto w 180 roku p.n.e. W szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Lombardi i Tuscia opracowana w XII wieku jako miasto, a następnieRepublika.
Lucca, pełna prestiżowych historycznych willi, nadal zachowuje wiele cech dawnych czasów, począwszy od amfiteatru, aby przejść do otworu, znajduje się na Piazza San Michele, zdominowaną przez romański kościół, który nawiązuje do klasycznego świata. Rzymskie ślady są najbardziej widoczne na ulicach starego miasta. Z rzymskiej epoki pochodzą pierwsze mury miejskie, które zamyka przestrzeń, w której, w ciągu wieków, utworzono centrum władzy politycznej, obecny Pałac Dożów i centrum religijne.
Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, stała się później jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Później było znane jako etap pielgrzymki z Canterbury do Rzymu wzdłuż Via Francigena, jednej z najważniejszych środków komunikacji w średniowieczu. W 773 spadają na miasto rządy lombardii. Rozpoczął panowanie ród Karolingów, który widział wagę handlową miasta i tekstyliów, dla których stało się sławne w całej Europie. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, nawet w XIV wieku Lucca było jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza. Castruccio Castracani z Antelminelli zdołał je uczynić jedynym antagonistą Florencji doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Alton, gdzie pokonał największą armię Florencji, ścigając ją pod mury Florencji. Później Lucca posiada republikański rząd, dzięki sprytnej polityce zagranicznej uzysało znaczną renomę w Europie, dzięki jego bankierom i handlowi jedwabiem. Pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku, aż do ostatecznego upadku z rąk Austriaków.