LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W CASTIGLIONCELLO

20 zdjęć
Wspaniały przykład luksusowej nieruchomości nad morzem Toskanii Castiglioncello, już w sprzedaży, łączna powierzchnia 1000 metrów kwadratowych i 2 ha ziemi. Domu z pięknym basenem. Prestiżowa willa na sprzedaż w Livorno cieszy się dogodną lokalizacją, ponieważ nie tylko jest otoczona typową roślinnością śródziemnomorską, ale znajduje się również tylko kilka minut od uroczego Wybrzeża Etrusków, które będzie w stanie cieszyć się krystalicznie czystym morzem i długą szeroką plażą wzdłuż wybrzeża Toskanii.
Luksusowa posiadłość na sprzedaż rozłożona jest na czterech poziomach. Najniższy poziom jest dostępny zarówno z placu zewnętrznego, dzięki wewnętrznym schodom, które łączą się na parterze i obejmuje duży garaż oraz pomieszczenia techniczne. Wnętrza rezydencji są zajęte przez otwarte przestrzenie, które są zajmowane przez dwa salony, dwie jadalnie, kuchnię, dziesięć pokoi, siedem łazienek plus kilka pokoi wielofunkcyjnych. Na pierwszym piętrze znajduje się również duży taras z widokiem na zieloną okolicę, można z niego podziwiać piękny widok na okolicę. Z pierwszego piętra, osiągniętym również dzięki schodom, mamy dostęp do strychu, który mieści dwa pokoje i łazienkę.
Na zakończenie w willi na sprzedaż w Livorno znajduje się również apartament, który mieści się na parterze z tyłu budynku i posiada osobne wejście. Składa się z sypialni, łazienki, jadalni z kuchnią i spiżarni.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Livorno
Lokalizacja: Castiglioncello

Typologia: willa Livorno – wille morze Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 1000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 2 ha
 
willa:
Pokoje: 10
Łazienki: 7
Pokój dzienny: 2
Jadalnia: 2
Kuchnia: 1
 
Apartament:
Sypialnia: 1
Łazienki: 1
Jadalnia: 1
Aneks kuchenny: 1
 
Pomieszczenia pomocnicze i pomieszczenia techniczne: 6

Basen
Działka: 2 ha

Toskania - Livorno - Castiglioncello: Cecina 6 km - Castiglioncello 11 km - Livorno 29 km - Piza 50 km - San Gimignano 63 km - Grosseto 96 km - Florencja 118 km - lotnisko Piza 56 km - Golf Club Tirrenia 29 km – park termalny Uliveto Terme 28 mil – zjazd z autostrady: Rosignano Marittimo 5 km.

Ref: 0231
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa luxury

domostwo w toskanii
willa grosseto

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Castiglioncello

Toskania - Livorno - Castiglioncello: terytorium, na którym stoi teraz Cecina, było zamieszkane już w okresie etruskim, w którym osiadły tu zorganizowane społeczności, prosperowało dzięki handlowi z Cypru, Fenicji, Egiptu i Grecji. Następnie obszar, w Toskanii, gdzie jest stoi prestiżowa, luksusowa willa na sprzedaż, był zamieszkany w czasach rzymskich, kiedy konsola Albino Cecina, potomek starego rodu pochodzenia Etrusków, nakazał budowę willi, których szczątki nadal się zachowały, są widoczne w San Vincen. W okolicy Toskanii, która otacza Cecina doświadcza długiego okresu spadku, który rozpoczął upadek cywilizacji Etrusków i został podkreślony podczas panowania rzymskiego. Dopiero w połowie XIX wieku, rekultywacja wielkiego księcia Toskanii Leopolda II całkowicie zmieniła wygląd powierzchni. Rozpoczyna się proces rozwoju gospodarczego, który utrzymuje się do dziś. Wieś oficjalnie rodzi się w Toskanii w 1852 roku, chociaż w chwili obecnej nie ma śladów starych budynków, Cecina została prawie całkowicie zniszczona w czasie II wojny światowej.
W latach 60-tych rozwija się turystyka międzynarodowa w pasie nadmorskim. W tym okresie są budowane nowoczesne hotele wyposażone we wszystkie udogodnienia, restauracje, gdzie można skosztować specjałów, okoliczne przystanie, plaże, kempingi, które wzbogacają lokalną gospodarkę i piękne i ekskluzywne, luksusowe wille.