LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W ARGENTARIO

17 zdjęć
Na wspaniałym urwisku nad morzem Toskanii, z zapierającym dech w piersiach widokiem na Argentario, znajduje się na sprzedaż ta willa luxury nad morzem. Klify częściowo kamieniste, a częściowo objęte gęstą roślinnością prowadzą do pięknych plaż i zatok, tworząc wyjątkowe i szczególne środowisko, które daje wartości domowi na sprzedaż.
Główny budynek obejmuje 500 metrów kwadratowych powierzchni wewnętrznej i jest rozłożony na trzech poziomach. Wejście na parterze, z ogrodem zimowym, prowadzi do dużego pokoju dziennego z sofą, fotelami i kominkiem, jadalni z dużymi oknami z widokiem na morze, mały pokój z łazienką i prysznicem, kuchnia ze spiżarnią.
Na środkowym piętrze willi na sprzedaż w Argentario, znajdują się alternatywne trzy sypialnie z łazienkami, z których jedna posiada oddzielne wejście i duży taras na zewnątrz. Zewnętrzne schody prowadzą na niższe piętro, gdzie znajdują się dwie sypialnie, z których jedna z łazienką z wanną, druga z łazienką z prysznicem, każda z niezależnym wejściem i tarasem z widokiem na morze, a także pokoju dwuosobowy z prywatną łazienką z wanną. Oferuje najlepszy komfort, willa urządzona jest w stylu lat 70, z meblami typowymi dla domów nad morzem Toskanii. Tereny na zewnątrz są dobrze wyposażone, aby w pełni cieszyć wspaniałą panoramą, siedząc wygodnie na werandzie.
Na jednym z wielu tarasów znajdują się prawdziwe i właściwe okna z widokiem na morze, pełne zieleni, również tu, na wysokiej przestrzeni znajduje się atrakcyjny, prywatny basen. Przemierzając około 200 schodków przez ścieżkę, można dotrzeć do urwiska, z którego można nurkować w krystalicznie czystym morzu Argentario.
Kilka kroków od luksusowej nieruchomości na sprzedaż w Toskanii, znajduje się mała depandance składająca się z salonu i sypialni z dużą łazienką, również z widokiem na morze.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Grosseto
Lokalizacja: Argentario

Typologia: Domy i wille na sprzedaż - wille Argentario

Powierzchnia wewnętrzna: 500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7500 mq

Basen
Depandance
Schody z dostępem do urwiska
Szopa na narzędzia / zadaszone miejsce parkingowe

Toskania - Grosseto - Argentario: Siena 100 km - Florencja 190 km - Grosseto 50 km - Rzym 140 km - Viterbo 100 km - Argentario Golf Club & Spa 15 km - lotnisko Rzym 140 km - zjazd z autostrady: Porto Santo Stefano 8 km.

Ref: 2451
cena: Od 2,5mil do 5mil

antyczne domostwa

zamki siena
luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Argentario

Toskania - Grosseto - Argentario: perła wyciągnięta z morza, piękna luksusowa willa na sprzedaż z widokiem na najbardziej inspirujące widoki morskie Toskanii. Od szczytu klifów Monte Argentario, wyjątkowy widok na wyspy dociera na wyspy Giglio i Giannutri. Piękna luksusowa willa na sprzedaż, wznosi się na klifie, znajdującym się w niewielkiej części pięknej wyspy, w prowincji Grosseto. W kilka minut jazdy można dostać się do zatoki z piaszczystą plażą idealną również dla dzieci. W tym pięknym mieście na wybrzeżu Toskanii, chronionym przez dziką i bujna naturę, można cieszyć się wyjątkowym i dziewiczym, bezpośredni widokiem na morze.
Liczne znaleziska archeologiczne wskazują, że pierwsze osady ludzkie na tym terenie pochodzą z czasów starożytnych Argentario. Dzięki jego strategicznemu położeniu w centrum Morza Tyrreńskiego, miejsce było pierwszą bezpieczną przystanią, która miała bronić wraz z wieżami stałe niebezpieczeństwo najazdów od morza. Jeden za wszystkich, zabytkowa grabież obszaru wybrzeża w Toskanii przez pirata znanego jako „Barbarossa” sięga 1544 r. Zgodnie z hiszpańską regułą teren został przekształcony w potężną machinę wojenną, oferując dużą liczbę skutecznych fortyfikacji. Tak powstaje Stan Dziekanów, który obejmował Orbetello, Porto Ercole, Porto Santo Stefano i Talamone, do których w XVII wieku, została dołączona miejscowość Porto Longone.
Cypel na którym wznosi się elegancka, luksusowa willa na sprzedaż, w całości górski, charakteryzuje się wysokimi i skalistymi wybrzeżami i pozwala cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami. W tym krajobrazie, pokrytym grubymi śródziemnomorskimi zaroślami, na przemian z rzędami winorośli, oliwek i drzew owocowych, nietrudno zobaczyć także palmę karłową, która rośnie dziko na tym obszarze. W winoroślach, ciężko uzyskane tarasy na stokach Monte Argentario, uprawia się rzadkie odmiany winorośli Ansonico i Rimini. Gospodarka tej wsi w Toskanii na morzu wybrzeża Argentario, kiedyś oparta na połowach, teraz na turystyce jako jej główny zasób, korzysta z piękna i doskonałej miejscowej kuchni, co czyni ją wyjątkową.