LUKSUSOWA NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ W APENINACH TOSKO-EMILIANY

27 zdjęć
Mieszcząca się pomiędzy wzgórzami Apenin Toskanii, ten luksus, obecnie używany jako baza turystyczna na sprzedaż, jest otoczona 7630 metrów kwadratowych ziemi, która cieszy się malowniczą panoramą.
Główny budynek został przekształcony ze starego budynku gospodarczego, który niedawno przeszedł gruntowny remont i rozbudowę, która przekształciła go w luksusową nieruchomość, oprócz niektórych budynków gospodarczych i budowy wspaniałego basenu.
Główna część domu na sprzedaż jest rozłożona na trzech piętrach. Na parterze mieszczą się pomieszczenia wspólne, takie jak: salon, duża tawerna z poddaszem używana jako sala bilardowa, bar, sala TV, przestronna jadalnia z masywnym kominkiem, kuchnia, łazienki, pokój wykorzystywany jako pralnia i studio dostępne z zewnątrz. Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia z łazienką połączone z zewnątrz budynku, oraz mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, pięć pokoi, dwie łazienki i taras. Na najwyższym piętrze mieści sześć sypialni z łazienką i niewielkim balkonem. Wszystkie pokoje w willi są zadbane w najmnejszych szczegółach i wyposażone w antyczne meble. Wykończenie podłóg, drzwi i ścian wewnętrznych na parterze są z kamienia, aby ten obiekt mieszkalny sprawić fascynującym i urokliwym. Restauracja mieści się w starej stodole, szanuje typowo wiejskich styl.
Prestiżowa nieruchomość położona pomiędzy Toskanią i Emilią Romagnią jest uzupełniona przez niektóre pomieszczenia pomocnicze, stodoły, szopy, pomieszczenia dla pojazdów i urządzeń rolniczych, ale przede wszystkim dziesięć boksów dla koni i duży odkryty wybieg z ruchomym zadaszniem.

informacje techniczne

Region: Emilia-Romagnia
Miasto: Parma
Lokalizacja: Parma

Typologia: Luksusowe domy - prestiżowe wille
Powierzchnia wewnętrzna: 1391,26 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7630 mq

Luksusowy obiekt do użytku:
Pokoje z łazienkami: 7
Łazienka: 1
Salon: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

Luksusowa nieruchomość:
Pokoje: 5
Łazienki: 2
Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Restauracja
Tenis stołowy
Kręgle
Basen
Boksy dla koni
Padok
Parking
Teren: 7630 mq

Emilia-Romania – Parma: Parma 71 km - La Spezia 67 km - Reggio Emilia 100 km - termy 36 km - Golf Club 12 km - Lotnisko Parma 62 km - Zjazd z autostrady: Parma ovest / La Spezia 16 km.

Ref: 0408
cena: € 1.750.000

prestiżowy dom

czrujący dom
willa na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Parma

Emilia-Romagnia - Parma: dolina Taro, gdzie stoi nasz elegancki dom, w czasach przed-rzymskich, był zamieszkany przez Liguri velleiati których opór został pokonany w 157 r.p.n.e. przez rzymskie legiony. Między VIII i X wiekiem Torresana, starożytna nazwa Borgo Val di Taro, zależała od opactwa św. Colombano. Ziemia Torresana była jedną z największych i najbardziej dochodowych Bobbio i posiadłości klasztoru zostały podzielone przez zakonników w 47 poziomów. Około tysięcznego roku Platoni, między najpotężniejszym poziomem było Alta Valle del Taro, zaczynają brać ziemie i dochody jako swoje aktywa pod zarządzaniem i rozpowszechniać je wśród spadkobierców, z których pochodzą nowe rodziny, które tworzą historię Borgo Val di Taro i okolice.
Platoni, kontrolują ziemie, których byli panami w pierwszej połowie XII wieku, przysięgając lojalność i przywiązanie do miasta Piacenza, przyjęcie przepisów i ustaw, które regulują życie społeczności Borgotarese, również w przyszłych wiekach. W XIII wieku pojawia się w valtarese potężna rodzina Genui Fieschi, która przez cały XV i XVI wiek walczy z mocą rodziny Landi w Piacenzy w Republice Borgo Val di Taro. Fieschi ostatecznie opuszczają wioskę w 1547 roku po nieudanym spisku Gianluigi Fieschi przeciwko Republice Genui. Z Fieschi którzy wypadli z gry, Landi powrócili do Borgo Val di Taro stając się lokalną szlachtą a nękani ludzie doprowadzają do ich wydalenia w 1578 roku. Korzysta z tego, Del Duca Ottavio Farnese, który zajął wioskę w otwartym przeciwieństwie do cesarza.
W 1636 wojska cesarskie weszły do wioski, gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż i wróciły do wsi Doria, mąż Polissena Landi, ostatni dziedzic rodu. Z inicjatywy papieża Urbana VIII Doria / Landi musiało wrócić do wioski, do księcia Farnese w 1646, a od tego roku, Borgo Val di Taro weszło do księstwa Farnese. W 1802 roku wraz ze śmiercią księcia Ferdynanda i przechodząc do jego syna Ludwika rządzone przez Etruria, rząd Księstwa pozostał pusty. Skorzystał z tego Napoleon, który wprowadził prawo francuskie. Po klęsce Napoleona, Parma, Piacenza i Guastalli, a więc także wieś, gdzie mieści się urocza nieruchomość na sprzedaż, znalazła się pod panowaniem Marii Luigii. W 1859 roku zostało włączone do Piemonte, Emilia, i od tego momentu historia Borgotaro staje się częścią historii.