Luksusowa historyczna willa na sprzedaż niedaleko Pizy

full screen
71 zdjęć

Niedaleko Pizy, w pięknej panoramicznej okolicy, jest na sprzedaż ta wspaniała luksusowa willa, antyczna rezydencja Medyceuszy.
Ta prestiżowa rezydencja została wybudowana w '500 na ruinach twierdzy pochodzącej z tysięcznego roku, a następnie rozbudowana w następnym stuleciu, posiada wewnętrzną powierzchnię około 1.830 metrów kwadratowych na czterech poziomach. Podziemie jest zajęte przez sklepione piwnice z wysokimi sufitami, na parterze i pierwszym piętrze znajdują się ogromne salony centralne z freskami wykonanymi przez znanych artystów pod koniec XVIII wieku i wreszcie strych, oprócz około 160 metrów kwadratowych stajni.
Zachwycająca willa w Toskanii ma plan kwadratu, zwłaszcza na parterze, z wysokimi i eleganckimi kasetonowymi sufitami i belkami stropowymi.
Budynek posiada trzy podjazdy i kilka wejść dla pieszych; malownicza droga przez ogród z fontannami i rzeźbami prowadzi do głównego wejścia do domu.
Do głównego budynku przylega dependance o 120 metrach kwadratowych na dwóch piętrach z widokiem na mały klasztor i posiada trzy sypialnie, dwie łazienki, jadalnię, kuchnię.
Cała rezydencja otoczona jest typowym toskańskim ogrodem o 3.500 metrów kwadratowych z pięknymi chodnikami przeplatanymi miejscami do odpoczynku ozdobionymi rzeźbami, fontannami i dużymi starymi drzewami.
Dla miłośników Toskanii i jej znanej historii i architektoniki, a także pięknej scenerii, ten wymarzony dom w Pizie jest z pewnością idealnym miejscem na zamieszkanie przez cały rok, ale również doskonałym wakacyjnym domem.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Piza

Typologia: zabytkowa luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.950 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3.500 mq

Willa: 1.830 mq
Dependance: 120 mq
Stajnie: 160 mq
Włoski ogród z tarasem: 10 mq

Piza 20 km - Lucca 20 km - Livorno 40 km - Forte dei Marmi 65 km - Florencja 70 km

Ref: 1267
cena: € 1.300.000

willa medyceuszy

piza
wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Piza, jedno z głównych miast Toskanii, z pewnością wiele ze swej sławy zasługuje słynnej wieży, która stoi na placu Cudów, obok baptysterium i katedry, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i jest odwiedzana co roku przez miliony turystów włoskich i zagranicznych.
Miejsce święte dla wielu cudzoziemców odwiedzających ten piękny kraj, w rzeczywistości Piza ma również wiele innych atrakcji, takich jak Plac dei Cavalieri, Lungarno, Pałac Zegara, Wieża Muda, średniowieczne mury miejskie, place, Pałac Medyceuszy i wiele więcej.
Na malowniczych wzgórzach w Pizie znajdziemy typowe wioski o wielkiej historii i architekturze, które goszczą wspaniałe luksusowe wille, rezydencje i wille Medyceuszy o ogromnej wartości i sławie. Nieruchomości te, które często sięgają XVI wieku lub okresu renesansu, są prawdziwymi dziełami sztuki, gdzie luksus łączy się z tradycją Toskanii.