Luksusowa historyczna posiadłość na sprzedaż w Reggio Emilia

full screen
48 zdjęć

Kilka kilometrów od Reggio Emilia, w zielonym miejscu spokoju, jest na sprzedaż ta luksusowa willa.
Prestiżowa zabytkowa rezydencja, chroniona przez Sztuki Piękne, jest otoczona 10.000 metrów kwadratowych ziemi oraz uroczym ogrodem włoskim z rzadkimi roślinami róż kolekcjonerskich.
Lionard luxury real estate jest na trzech poziomach o łącznej powierzchni 900 metrów kwadratowych: parter wita nas wielkim holem, kuchnią, dużym i eleganckim salonem z kominkiem, jadalnią i mniejszym pokojem dziennym, plus łazienką. Na pierwszym piętrze znajduje się ponadto kuchnia, gabinet i pokój dzienny z kominkiem, dwa pomieszczenia wykorzystywane jako studium i łazienka, a na najwyższym piętrze jest sypialnia z dużym holem i garderobą, cztery sypialnie, trzy łazienki i pokój w malowniczej wieży. Luksusowa willa jest również wyposażona w wewnętrzną windę i zakończona dużą piwnicą.
Urokliwe wnętrza tego wymarzonego domu są wygodne i przestronne, dobrze oświetlone; wysoka jakość wykończenia i wysokiej jakości materiały zostały wykorzystane w celu osiągnięcia harmonijnej równowagi między spektakularnym obszarem zewnętrznym domu, doskonale odrestaurowanym o zabytkowym smaku, oraz jej pokojami.
Dependance o 100 metrach kwadratowych znajduje się w niewielkiej odległości od głównej willi.
W tym magicznym miejscu na wsi Emilii, gdzie spotyka się historia i charakter, można znaleźć komfort i pożądane udogodnienia, kilka kroków od miasta i jego usług.

informacje techniczne

Region: Emilia Romania
Województwo: Reggio Emilia

Typologia: luksusowa willa - zabytkowa posiadłość

Powierzchnia wnętrza: 1.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10.000 mq

Główna willa: 900 mq
3 piętra
2 kuchnie
4 sypialnie
5 łazienek
Panoramiczna wieża
Dependance: 100 mq
Prywatne jezioro

Reggio Emilia 10 km - lotnisko Bolonia 77 km - Ravenna 160 km - Florencja 170 km - San Marino 210 km - Mediolan 160 km - AV Reggio Padania 13 km

Ref: 1202
cena: € 2.500.000

historyczne posiadłości

wille emilia romagna
lionard luxury real estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Reggio Emilia

Reggio Emilia jest miastem w Emilia-Romania, w regionie na wschodnim wybrzeżu Włoch, godzinę drogi od Florencji, mniej niż godzinę drogi od Mediolanu i zaledwie kilka minut od Bolonii.
Powstała w czasach rzymskich, nazywa się "Miastem  Trzech Kolorów" jako włoskiej flagi, która urodziła się i została pokazana tutaj po raz pierwszy, pod koniec XVIII wieku.
Znajduje się w dolinie Padu, na płaskim terenie, gdzie można cieszyć się ciepłym latem i chłodną zimą, gdzie znajduje się bujna roślinność.
Istnieje wiele artystycznego i architektonicznego piękna tego regionu, a także luksusowych willi i domów marzeń na sprzedaż, zarówno w historycznym centrum i na prowincji jak i jego okolicach. Są to miejsca, gdzie historia i natura są bohaterami zapierającymi dech w piersiach widokach, ale także żywych i aktywnych, gdzie można cieszyć się spektaklami teatralnymi, tradycyjnym folklorem, tradycją gastronomiczną oraz bogatym zapleczem do uprawiania różnych sportów.
Tutaj, w przytulnym zabytkowym centrum lub w zielonej okolicy, można znaleźć wymarzony dom, który najlepiej odpowiada Państwa potrzebom.