LUKSUSOWA HISTORYCZNA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W LUCCA

56 zdjęć
Otoczona rozległą zielenią, urocza i luksusowa willa w Lucca natychmiast uderza przepięknym parkiem o 20 ha.
Ale środowisko naturalne nie kończy się tutaj; nieruchomość posiada w rzeczywistości 30 hektarów lasów, które nadają uroku pięknemu zabytkowemu domowi.
Cały obiekt, którego konstrukcja pochodzi z XVIII wieku, jest podzielony na trzy oddzielne budynki; główny budynek ma trzy kondygnacje o łącznej powierzchni 1400 metrów kwadratowych.
Na pierwszym piętrze są dwa boczne, wspaniałe tarasy, które obejmują całą przednią fasadę budynku.
Drugi budynek, zbudowany w XVI wieku, posiada na dwa piętra o 550 metrach kwadratowych. Struktura ta ma również wspaniały taras na dachu z widokiem na rozległą zieleń.
Trzecia struktura pochodzi z 1700 eoku i posiada dwa poziomy. Jest stosowana na obchody wydarzeń, spotkania i wieczory galowe.
Pomimo różnych prac odbudowy i renowacji, w oststnich latach, dostosowano nieruchomość do najbardziej komfortowych warunków, ten majestatyczny pałac nadal zachowuje nienaruszony styl i oryginalną architekturę, którą można znaleźć w liniach struktury i wnętrza godnego mienia najpiękniejszych domów.
Dbałość o każdy szczegół sprawia, że zabytkowa willa, stała się bardziej prestiżowa i godna uwagi; drewniane belki, kasetonowe sufity, marmurowe posągi, które zdobią park, duże okna z widokiem na ogród krajobrazowy oraz wiele innych szczegółów tworzą tą naprawdę wyjątkową i ekskluzywną wille.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Lucca 
Lokalizacja: Lucca 

Typologia: willa Lucca - Lucca wille 
Powierzchnia wewnętrzna: 3000 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 50 ha 

Główna willa: 1400 mq 
Miejsce na cytrusy: 900 mq 
Druga willa: 700 mq 
Park: 20 ha 
Las: 30 ha 
Pomieszczenia gospodarcze 

Toskania – Lucca: Piza: 30 km - Florencja 62 km - Lucca: 4 km - Forte dei Marmi: 37 km - Lapped Golf Club 5 km – kąpieliska termalne 18 km - ośrodek narciarski 48 km – lotnisko Piza 39 km – zjazd z autostrady Capannori 15 km.
Ref: 0582
cena: € 18.000.000

toskańska willa

willa luxury
prestiżowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: świecka historia tego pięknego Toskańskiego miasta jest nada pasjonującą. Tysiące turystów co roku ejst dosłownie oszołomionymi urokiem okolicy w Lucce, od romantyzmu, który przenika ulice centrum miasta, od Plcu Amfiteatru, Placu San Michele (z bajecznym kościołem) do światowej sławy murów. 
Ponadto istnieje wiele typowych restauracji, gdzie można skosztować pysznych dań tradycyjnej kuchni toskańskiej. 
Lucca nigdy nie będzie się nudzić; wiecznie młode i dynamiczne miasto jest gospodarzem dużych imprez w tym znanego Lucca Summer Festival. 
Prestiż historycznych rezydencji, które są zlokalizowane na obszarach przylegających do centrum miasta zwiększa urok miasta, który już sam w sobie elegancją na sprzedaż.