Luksusowa epokowa willa w Lucca

full screen
89 zdjęć
Kilka kilometrów od pięknego miasta Lucca jest na sprzedaża w ta wspaniała luksusowa willa z XVIII wieku, w otoczeniu spokojnej i przyjemnej okolicy.
Toskańska willa, która znajduje się w odległości dwóch minut od centrum miasta, otoczona jest przez 15 hektarów gajów oliwnych i wzgórz porośniętych sosnami i ogrodami, składa się z kilku jednostek o łącznej powierzchni około 2.200 metrów kwadratowych.
Okazała główna willa, z przylegającą szklarnią dla cytrusów to 1.200 metrów kwadratowych, posiada ona dwanaście gustownie urządzonych pokoi, z których dwa są w szkalrni, dziesięć łazienek, siedem recepcji i dużą w pełni wyposażoną kuchnię. Wnętrza są eleganckie i luksusowe, typowe dla wiejskich angielskich domów o wysokim standardzie. W głównej sypialni znajduje się podwójne jacuzzi ze spektakularnym widokiem na zachody słońca. Jadalnia, ozdobiona pięknymi freskami i żyrandolami, może pomieścić do osiemdziesięciu osób.
Do głównego budynku przylega jeden z najstarszych budynków w kraju, o powierzchni 355 metrów kwadratowych. Aneks ten był pierwotnie farmą, która został odnowiona w 2013 roku według najwyższych standardów. Obecnie posiada sześć sypialni, jedną z dużym świetlikiem, duży salon z kominkiem i kuchnią, które wychodzą na duży taras i ogród z bajecznym widokiem na wieś, stare drzewa oliwne, a w oddali, Alpy Apuan, często pokryte śniegiem. W ogrodzie znajdziemy oryginalny piec chlebowy z XVIII wieku. W godzinie aperitifu, jest to idealne miejsce na legendarne toskańskie zachody słońca i pobyty na zewnątrz. Następnie znajdujemy wozownię o 256 metrach kwadratowych, gdzie znajdują się trzy sypialnie, trzy łazienki, pokój dzienny i kuchnia, odnowiona dawna stajnia o 97 metrach kwadratowych i trzy domki, o łącznej powierzchni około 200 metrów kwadratowych, z których jeden jest obecnie domem dozorcy.
Na zewnątrz, duży basen i oświetlony kort tenisowy są idealnymi miejscami do miłych chwil wypoczynku w gorącym sezonie. Luksusowa, toskańska willa wyposażona jest także w duży parking dla około dwudziestu samochodów i przestrzeń dla lądowania helikopterów.
Dodatkowo nieruchomość zdobi urocza prywatna kaplica.
informacje techniczne
Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: luksusowa willa - epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2.208 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 15 ha

Główna willa ze szklarnią: 1.200 mq - duża kuchnia (szklarnia), 12 pokoi, w tym 2 w szkalrni, 10 łazienek, 7 recepcji
Domek: 355 mq - 6 sypialni, 6 łazienek
Coach house: 256 mq - 3 sypialnie 3 łazienki, pokój dzienny, kuchnia
Była stajnia: 97 mq - 1 sypialnia, 1 łazienka, pokój dzienny i aneks kuchenny
Rustyk: 200 mq, w tym
Dom dozorcy: rustykalnie odrestaurowany
2 domki
Prywatna kaplica: 100 mq
Basen: 12m x 15m
Oświetlony kort tenisowy ze sztuczną trawą
2.000 drzew oliwnych
Duży parking dla 20 samochodów
Przestrzeń do lądowania dla helikopterów

Piza 30 km - Florencja 80 km - Lucca 10 km - Forte dei Marmi 20 km - Golf Club Vicopelago 12 km – kąpieliska termalne 20 km – lotnisko Piza 30 km
Ref: 1096
cena: Od 5mil do 10mil

wille toskania

domy marzeń
lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ta ekskluzywna, luksusowa, epokowa willa w Toskanii, Lucca, mieście wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś w Ligurii według niektórych historyków, jej pochodzenie jest etruskie według innych ekspertów. 
Lucca jest pełna luksusowych willi i epokowych nieruchomości i wciąż zachowuje wiele z charakterystycznych cechdawnych czasów: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. 
Zajmowana przez Gotów, potem przez Bizancjum, Lucca, siedziba cudownej luksusowej willi, stała się najważniejszą stolicą królestwa Longobardii. Z biegiem lat, podlegała różnym władzom, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o wielkim znaczeniu i wielkości, która jest dzisiaj nadal widoczna.