JEZIORO MAGGIORE, LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ

50 zdjęć
Rzut kamieniem od jeziora Maggiore, ta cudowna willa na sprzedaż znajduje się w otoczeniu bujnej roślinności.
Aby dotrzeć do nieruchomości trzeba przejść przez ścieżki terenów leśnych. Droga ta prowadzi między wysokimi drzewami i evergreenami do pięknej, imponującej i majestatycznej willi na sprzedaż otoczonej bujną zielenią.
Budowa prestiżowej nieruchomości sięga drugiej połowy XIX wieku, w miejscu, gdzie istniał już XVIII-wieczny budynek. Należał on przez lata do różnych bogatych rodzin, willa stała się przedmiotem wielu remontów, które zostały zachowane i przechowywane w stanie nienaruszonym jako nieodłączny element urody.
Biała fasada w stylu liniowym i klasycznym stoi pośród zieleni. Na przodzie elewacji, fontanny, utworzone przez cztery zbiorniki ułożone w schody tworzą wspaniałe i sugestywne przedstawienia w miesiącach letnich a zimą zamarznięty strumień wody tworzy wyjątkowe i niepowtarzalne rzeźby.
W parku można podziwiać widok wielu rodzajów roślin: od starych drzew do rozległych zarośli krzewów i kwiatów, wielokolorowe kwitnie wypielęgnowanych żywopłotów i ścieżek z japońskimi klonami i palmami. Pośród tak bujnej i żywej natury znajdują się imponujące posągi postaci ludzkich i zwierząt. Wszystko to sprawia,  że park tej luksusowej willi na sprzedaż jest bardzo oryginalny i niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju.
Jeśli na zewnątrz wszystko jest tak zadbane i wykończone, to to samo dotyczy wnętrza pomieszczenia o niezrównanym pięknie i wspaniałości. Każdy szczegół cudownie łączy kontekst w którym jest wstawiony. Wszystko przemawia wyrafinowaniem i luksusem: marmurowe podłogi lub wypracowany parkiet, ściany z dekoracjami, zabytkowe i cenne meble, duże okna, które pozwalają na naturalne i ciepłe oświetlenie, a także wspaniałe widoki zarówno na park tej luksusowej willi, jak i na jezioro Maggiore.
Na parterze znajduje się duży hol wejściowy,kuchnia (ze spiżarnią oraz pomieszczeniami gospodarczymi),jadalnia, pokój dzienny, duży salon, biuro i bar.
Wchodząc na pierwsze piętro znajdziemy cztery sypialnie i jeden apartament, wszystkie z prywatną łazienką, ujawniają się w całej ich okazałości i oferują zapierające dech w piersiach widoki na piękne okolice.
Na drugim piętrze znajdują się kolejne cztery pokoje wraz z łazienkami co wypełnia właściwości tej prestiżowej willi na sprzedaż nad jeziorem Maggiore.
informacje techniczne
Region: Piemonte
Miasto: Jezioro Maggiore 
Lokalizacja: Jezioro Maggiore 
Typologia: prestiżowa willa – luksusowa willa- willa jeziora 

Powierzchnia wnętrz: 1200 m² 
Powierzchnia zewnętrzna: 15000 m² 

Kuchnia (wraz z pomieszczeniami gospodarczymi) 
Jadalnia 
Pokój dzienny
Podwójny salon 
Biuro
Bar 
Taras 
8 pokoi 
1 apartament 
9 łazienek 
Pokoje gospodarcze 
Pokoje pomocnicze

Piemonte - Jezioro Maggiore: Verbania 5 km – Novara 50 km - Como 40 km - Jezioro Como 60 km - Varese 20 km – Biella 50 km. 
Ref: 0500
cena: Ponad 10mil

willa luxury

willa jeziora
willa na sprzedaż

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Jezioro Maggiore

Jeziora Jezioro Maggiore 
Nad jeziorem Maggiore występują liczne gatunki kwiatów i roślin, które zwykle znajdują się w obszarach subtropikalnych, a także rośliny typowo krajowe jak: cytryny, oliwki czy  liść laurowy oraz jeszcze więcej roślin, takich jak rododendrony i kamelie. Wszystko to ze względu na łagodny klimat w zimie i chłodne dni w upalnym lecie. 
Ten idealny klimat, który łączy się z tak kolorowym i pachnącym krajobrazem. Powoduje, że takie miejsce staje się jednym z najbardziej pożądanych zarówno na poziomie krajowym jak i na arenie międzynarodowej. Wszystko to w wyniku rosnącego zapotrzebowania na luksusowe wille, które się tutaj znajdują. 
Nawet gwiazdy krajowego i międzynarodowego jet-set w ostatnich latach wybrali Jezioro Maggiore jako ulubione rezydencje, tworząc tym samym prawdziwy boom popytu gospodarczego na prestiżowe nieruchomości w miejscu tego łagodnego klimatu i doskonałej lokalizacji wśród wzgórz Novary.