HISTORYCZNY ZAMEK W CHIANTI W SIENA

12 zdjęć
W malowniczej scenerii wzgórz Chianti w Siena, znajduje się firma winiarskia, w której dominuje stary zamek z X wieku, który w wyniku umiejętnych prac remontowych został podzielony na nowe i unikalne niezależna apartamenty na sprzedaż w Sienie. Nieruchomość położona jest pomiędzy dwoma ważnymi zabytkami w okolicy miejsca Chianti Radda i Gaiole w Chianti, tak że domy, które się tu znajdują na sprzedaż w części Castello w Siena, posiadają wspaniałe, panoramiczne widoki na słynne wzgórza Chianti wśród lasów, cyprysów, gai oliwnych i winnic. Nieruchomość na sprzedaż w Toskanii rozciąga się na 360 hektarów, z których 75 jest przeznaczonych na winnice do produkcji Chianti Classico Gallo Nero DOCG i 25 jest zajętych przez drzewa oliwne do produkcji oliwy z oliwek extra virgin DOP. W centrum wsi znajduje się zamek, wokół którego rozwinęły się domstwa. Wszystkie apartamenty zostały odrestaurowane z poszanowaniem typowego toskańskiego stylu, choć z zachowaniem oryginalnych cech. Ten styl dobrze łączy się z nowoczesnymi udogodnieniami, które posiadają mieszkania, takie jak: klimatyzacja, wanna z hydromasażem i / lub prysznicem, duże kominki i regulacja temperatury w każdym pomieszczeniu.
Na piętrze dziedzińca zabytkowej rezydencji mieści się apartament powierzchni 97 metrów kwadratowych posiadający 147 metrów kwadatowych ogrodu. Apartament jest w pełni niezależny i jest dostępny zarówno poprzez wewnętrzne schody jak i przez ogród. Apartament na sprzedaż we Włoszech z widokiem na zabytkowe mury zamku posiada salon z jadalnią, łazienkę i dwie sypialnie, jedna z łazienką. Wieś posiada również restaurację, bary „winne”, zajazd, panoramiczny basen i duże parkingi.
 
informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Zamki Siena - Zamek Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 97mq
Powierzchnia zewnętrzna: 147 mq

Sypialnia: 2
Łazienki: 2
Pokój dzienny z aneksem kuchennym: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Toskania - Siena - Chianti: Siena 28 km - Greve in Chianti 28 km - San Gimignano 46 km - Arezzo 45 km - Florencja 45 km - Montespertoli 51 km - Circolo Golf Ugolino 26 km - Starożytna Querciaiola terme 30 km - Maneggio 17 km - lotnisko Florencja 44 km – zjazd z autostrady: Valdarno 20 km.

Ref: 0312
cena: Do 2,5mil

domostwo na sprzedaż

piwnice wino
wlla lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti: niektórzy ludzie żyli tu przed 1000 roku w małej wiosce na wzgórzach wokół basenu Gaiole w Chianti. Byli to ludzie, którzy przeszli do doliny Vertine z Montegrossi przez S. Donato i S.Piero wzdłuż strumienia Massellone, które stanie się Gaiole w Chianti, głównym centrum całej doliny Toskanii.
Narodzinami i rozwojem w Gaiole w Chianti był ważny rynek, który już w 1215 roku pojawi się w dokumentach sporządzanych przez notariuszy, jest to powód przyciągania w jego kierunku. Wieś, gdzie powstał luksusowy dom Toskanii z pierwszego placu na prawym brzegu, a następnie przeniósł się na większy plac, który jest obecnie centrum życia wsi w regionie Chianti, ponieważ największe miasto targowe w Chianti w Siena stopniowo zyskało na znaczeniu aż do ostatnich czasów. Dowodem na to jest cytat zawarty w raporcie Wielkiego Księcia Leopolda Toskanii, po wizycie w Chianti, która miała miejsce pod koniec 1700 roku.
Od 1300 r., wieś w Chianti senese, gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż i jego społeczność stało się jednym z trzech członków Ligi Chianti razem z Radda w Chiantii i Castellina w Chianti.
Nastąpił podział polityczno-administracyjny wykonany przez miasto Florencja na obszarach wiejskich. Ze stopów miały wpłynąć na Florencję, żołnierzy i pieniędzy w przypadku wojny lub zamieszek w mieście. Przez cztery stulecia terytorium było granicą starć między miastami Florencji i Sieny i wzajemnych najazdów i grabieży. Gaiole było zawsze w powiecie Florencji, ale na początku XIX wieku, w czasie krótkiego panowania Etrurii, Napoleon zawarł je w Departamencie Senese i tak pozostaje do dziś po zjednoczeniu Włoch i po powstaniu obecnych województw.