HISTORYCZNY MAJĄTEK NA SPRZEDAŻ W ROMAGNA

23 zdjęć

Starożytna luksusowa willa z 1800 ze stajną o 400 metrach kwadratowych, piekarną i 2 magazynami ma łączną powierzchnię 2500 metrów kwadratowych. Nieruchomość na sprzedaż, wraz z basenem i kortem tenisowym, położona jest w parku o powierzchni 1 hektara i 2,6 ha terenów przyległych: tu są obecne sofora japonica, która łączy się z cedrem z Libanu datowanym na drugą połowę z XIX wieku, wiąz, platany, magnolia grandiflora i liczne dęby o różnych rozmiarach.
Wspaniały wygląd architektury i atmosfery jest trzeźwy i ma wyrafinowaną elegancję, charakteryzują je  różne pokoje dodające smaku tej uroczej willi na sprzedaż w Romanii: drzwi z uformowanych ramek, duże okno, które rozświetla atrium, duży salon wyposażony w meble i drzwi sięgające ostatniej dekady XIX wieku. Depandance składa się z 10 pokoi i 10 łazienek, jak również różnych jadalni i dwóch kuchni, dlatego charakteryzuje się jako budynek optymalnie wykorzystywany dla turystyki i hotelarstwa.
Główna luksusowa willa znajduje się w sąsiedztwie dużego basenu, jest zbudowana na kilku poziomach i składa się z dużego przedpokoju, na wejściu wtórnym, salonu, biura, kuchni, jadalni i łazienki na parterze. Duża sala zajmuje takie samo miejsce na drugim piętrze, wraz z drugim salonem, trzema sypialniami i trzema łazienkami oraz balkon. Zamiast całej serii pomieszczeń-garderoby mieszkalnych, pokoje pomocnicze i pokoje-magazyny zajmują pozostałe górne piętra i antresolę.


informacje techniczne

Region: Emilia-Romania
Miasto: Ferrara
Powierzchnia: Ferrara

Typologia: Luksusowa willa – Sprzedam willę
Powierzchnia wewnętrzna: 2500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3,6 ha
 
Willa
Sypialnie: 3
Łazienki: 5
Salony: 3
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Depandance
Pokoje: 10
Łazienki: 10
Salony: 1
Jadalnia: 2
Kuchnia: 2

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Stajnia - lokalna piekarnia - magazyny
Basen
Kort tenisowy
Park: 1 ha
Teren: 2,6 ha
 
 
Emilia Romania: Ferrara - naturalne Doliny Comacchio 36 km - Ferrara plaże 30 km - Ravenna56 km - Bolonia 40 km - termy 5 km - klub golfowy 5 km - lotnisko Bolonia 48 km - Autostrada: A13 zjazd Ferrara 2 km.

Ref: 0136
cena: Do 2,5mil

willa luxury

luksusowy dom
sprzeda się domy i wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Ferrara


Emilia Romagna - Ferrara: Nazwa Ferrary pojawiła się po raz pierwszy w dokumencie z roku 753, wydanym przez króla longobardii Desiderio.
Świetny sezon kulturalny w mieście Ferrara, gdzie położona jest luksusowa willa rozpoczął się wraz z założeniem w 1391 uniwersytetu. Potem był ciągły wzrost kultury i widowiskowości, które doprowadziły Corte Estense na najwyższy poziom w Europie.
Masto Emilii Romanii gościło humanistów, takich jak: Guarino Veronese, artystów rangi Leon Battista Alberti, Pisanello, Piero della Francesca, Rogier van der Weyden i Tycjana.
Szkoła lokalna, zwana “Officina Ferrarese”, liczone nazwiska Cosme Tura, Ercole de 'Robertiego i Francesco del Cossa. Wszyscy najwięksi muzycy czasu pracowali dla książąt Ferrary, dla których napisano nieśmiertelne wersy Boiardo, Ariosto i Tasso.
Obok nazwisk panów, jak dyplomaty Mikołaja III, intelektualisty Leonello, mistrzowskiego Borso, lub Herculesa I, wielkiego promotera Addizione i Alfonso, żołnierz, błyszczą także księżniczki: Parisina Malatesta, Eleanor od’Aragona i Lukrecja Borgia.
Mały stan Emilii Romagni, zawsze w niepewnej równowadze między potężnymi sąsiadami, został włączony do Państwa Kościelnego w 1598 roku. Ponapoleońska Ferrara aktywnie uczestniczyła w oświeceniu i łączeniu Włoch, aby stać się nowoczesnym miastem, ale bogatym we wspomnienia z przeszłości, gdzie wciąż możemy podziwiać eleganckie luksusowe nieruchomości i pracować, aby pamiętać czasy prestiżu.