HISTORYCZNY MAJĄTEK NA SPRZEDAŻ NAD JEZIOREM ISEO

full screen
35 zdjęć
Położona wśród zielonych wzgórz jeziora Iseo i bujnych winnic Franciacorta, ta piękna, zabytkowa posiadłość jest na sprzedaż. Ufortyfikowana w XVII wieku na miejscu starego wojskowego garnizonu, odrestaurowana w XVIII wieku w barokowym stylu i powiększona jeszcze pod koniec XIX wieku, willa na sprzedaż utrzymuje cały swój urok.
Miejsce spotkań sławnych gości, w tym Carducci i Giovanni Pascoli i miejsce kultury dla wielu intelektualistów, naukowców, myślicieli i arystokratów z najważniejszych rodzin z XX wieku, zabytkowa posiadłośc na sprzedaż we Włoszech może się poszczycić bardzo chwalebną przeszłością.
Na zadrzewionej alei prowadzącej do głównego dziedzińca willi, stoi imponująca XVII-wieczna elewacja oznaczona przez majestatyczny ganek.
Na parterze znajdą Państwo obszary usług, które reprezentują środowisko. Willa o obszarze 1300 metrów kwadratowych, posiada XVIII-wieczny fresk. Dekoracje dziewiętnastowieczne, marmurowe kominki, sceny przedstawiające herby, istotne informacje, ręcznie zdobiona porcelana i gustowne meble.
Schody z kamienia, ogrodzenie z kutego żelaza prowadzą na górę, gdzie znajdują się sypialnie z XVII-wiecznymi sufitami kasetonowymi, złocone dekoracje, drogie podłogi, meble w stylu empire i luksusowe szczegóły.
Na zewnątrz, ogród zabytkowego domu na sprzedaż we Wloszech oferuje majestatyczne wielowiekowe rośliny; wzrok gubi się w tej wsi, w glebie oraz w winnicach otaczających willę o łącznie ponad 5 hektarach.
Pensjonat z około 350 metrami kwadratowymi, budynek gospodarczy 200 metrów kwadratowych, dom dozorcy 90 metrów kwadratowych, stajnie dla koni i inne (w sumie 450 metrów kwadratowych) pomieszczenia towarzyszące nieruchomości nad jeziorem.
informacje techniczne

Region: Lombardia
Miasto: Brescia
Lokalizacja: Jezioro Iseo

Typologia:  zabytkowa posiadłość – epokowa rezydencja

Powierzchnia wewnętrzna: 2390 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5,4 ha

Główna willa z 1300 mq:
9 pokoi
7 łazienek
6 pokoi i salonów
12 dodatkowych obszarów
Sala bilardowa
Biblioteka

Dom dla gości 350 mq:
2 sypialnie
2 łazienki
Kuchnia
Sala

Depandance 200 mq:
2 apartamenty, każdy z 2 sypialniami, łazienki, kuchnia i sala

Dom dozorcy 90 mq:
2 sypialnie, łazienka, kuchnia i sala

Stajnie i różne obszary 450 mq.

Tereny
Winnice

Lombardia - Brescia. Jezioro Iseo 5 km – międzynarodowe lotnisko Bergamo 25 km - Brescia 30 km - Mediolan 70 km - Verona 75 km - międzynarodowe lotnisko Mediolan Malpensa 140 km.

Ref: 0606
cena: Od 5mil do 10mil

luksusowa rezydencja

ekskluzywna rezydencja
epokowy majątek

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Brescia

Lombardia - Brescia. W pobliżu jeziora Iseo, Brescia jest ograniczona od północy przez Pogórze Bresciane, znajduje się na wschód i zachód od podnóża Gardesane terytoriów Franciacorta.Obszar jest w większości płaski.
Przykład miasta, które doskonalą około trzy tysiące lat. Brescia charakteryzuje się interakcją między różnymi stylami architektonicznymi, które następowały po sobie na przestrzeni wieków. Znaczne dziedzictwo artystyczne i ważne dziedzictwo archeologiczne, które tworzą jego zabytkowe centrum są wykonane z różnych zabytków, począwszy od starożytności do współczesności.
W 2011 roku, kilka zabytków Bresci zapisało się na listę światowego dziedzictwa UNESCO, wśród których pamiętamy zabytkową dzielnicę Forum Romanum, w klasztorze San Salvatore Lombard-Santa Giulia i Domus dell'Ortaglia.
Miasto Brescia oferuje 80% powierzchni gminy stosowanych jako parki i obszary chronione: w 2008 roku Brescia wygrała pierwszą nagrodę w „Miasto na zieleni”.
W tym tak pięknym miejscu, istnieje również wiele luksusowych willi zbudowanych w mieście i okolicy, zwłaszcza w pobliżu brzegu jeziora Iseo.
W ciągu ostatnich lat, co więcej, nastąpił wzrost liczby turystów, dzięki temu, że w 2011 roku Brescia stała się częścią Światowego Dziedzictwa UNESCO.