HISTORYCZNE WILLE NA SPRZEDAŻ W LUCCA

32 zdjęć

Położone na wzgórzach Lucca, w otoczeniu typowej zieleni Toskanii są na sprzedaż epokowe wille znajdujące się w zabytkowym kompleksie.
Mówimy tu o czterech posiadłościach, tworzących malowniczą wioskę; te toskańskie wille są idealne dla tych, którzy chcą kupić nieruchomości, które są w jednorazowej sprzedaży.
Pierwsza rezydencja to zabytkowa willa z XIX wieku; elegancka i wyrafinowana, posiada własną kaplicę, stary młyn i piękny widok skierowany na średniowieczne miasto Lucca. Wypielęgnowane ogrody, znajdujące się zarówno z przodu jak i tyłu posiadłości, tworzą spokojne otoczenie, idealne do relaksu i dla basenu. Łukowa loggia na tyłach zapewnia zacieniony obszar dla relaksu podczas gorących, letnich dni. Wewnętrznie, wszystkie pokoje posiadają udekorowane ściany jak i sufity: również te pokoje gwarantują wspaniały widok na okolicę.
Druga willa kompleksu na sprzedaż w Lucca wygląda jak typowa toskańska rezydencja, położona jest w samym sercu tętniącego życiem krajobrazu, w otoczeniu sadów i gajów oliwnych. W pełni odrestaurowana, zachowuje swój urok dzięki podłogom z terakoty, sufitom z odkrytymi belkami i freskami, które zdobią pokoje. Na wprost willi, znajduje się wielki trawnik z pięknym, prywatnym basenem, idealne miejsce na relaks i chwile całkowitego spokoju.
Początkowo stary młyn, trzecia toskańska willa na sprzedaż jest otoczona pięknymi drzewami oliwnymi. Niedawny remont przekształcił tę nieruchomość w przyjemną rezydencję, która oferuje niezrównany widok: przechodząc obok basenu, wzrok kieruje się w dół doliny i gubi się w zielonych wzgórzach otaczających Lucca. Wewnętrznie, nieruchomość zachowała rustykalny charakter z podłogami z terakoty i drewnianymi stropami.
Również czwarta i ostatnia luksusowa willa na sprzedaż jest otoczona gajami oliwnymi; rezydencja posiada widok na małe jezioro, gdzie, dzięki uroczemu drewnianemu mostowi można osiągnąć małą wyspę, która się tam znajduje. Uwypuklona jadalnia, sześć pięknie urządzonych pokoi, oświetlony basen to tylko niektóre szczegóły, które czynią tę nieruchomość prawdziwym luksusowym dworem.
Cztery nieruchomości stanowią zatem jedną wieś, idealną dla tych, którzy szukają rozwiązań mieszkaniowych z klasą, w otoczeniu zieleni i natury, a jednocześnie blisko udogodnień miasta takiego jak Lucca.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: okolice

Typologia: historyczne wille - toskańskie wille

Powierzchnia wewnętrzna: 3650 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 250,000 mq

Willa nr. 1:
Powierzchnia wewnętrzna: 1650 mq
11 pokoi z łazienką, salony i sale, biblioteka, winiarnia, tereny rekreacyjne, obszary zewnętrzne, oświetlony basen, ogród włoski

Willa nr. 2:
Powierzchnia wewnętrzna: 730 mq
7 pokoi, sale, tereny rekreacyjne, obszary zewnętrzne, oświetlony basen, ogród włoski

Willa nr. 3:
Powierzchnia wewnętrzna: 380 mq
4 sypialnie, tereny rekreacyjne, obszary zewnętrzne, oświetlony basen


Willa nr. 4:
Powierzchnia wewnętrzna: 590 mq
6 pokoi, sale, tereny rekreacyjne, obszary zewnętrzne, oświetlony basen, małe jezioro

Aneks: 300 mq


Toskania - Lucca. Lucca 5 km - Piza 12 km - Siena 84 km - Florencja 60 km - Forte dei Marmi 35 km - Versilia 25 km - lotnisko Amerigo Vespucci Florencja 55 km - lotnisko Galileo Galilei Piza 15 km.

Ref: 0866B
cena: € 19.500.000

historyczne wille

epokowa willa
real estate lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania – Lucca. Eleganckie, luksusowe wille znajdują się w Toskanii, w Lucca, mieście wielkiego piękna, bogatej i kontrowersyjnej historii: rodzi się jako wieś w Ligurii według niektórych historyków, jej pochodzenie jest etruskie według innych ekspertów. Lucca, pełna luksusowych willi i luksusowych nieruchomości, nadal utrzymuje wiele cech typowych dla czasów starożytnych: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, potem przez Bizancjum, Lucca, dom wspaniałej luksusowej willi na sprzedaż, stała się najważniejszą stolicą królestwa Longobardii.
Z biegiem lat, podlegała różnym władzom; pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza o wielkim znaczeniu i wielkości, która jest dzisiaj nadal widoczna.