HISTORYCZNE, LUKSUSOWE DOMOSTWO W PIEMONTE

1 zdjęć
Zanurzona w zieleni wzgórz Novi Ligure, znajduje się ta wspaniała epokowa rezydencja na sprzedaż w Piemonte, która cieszy się wspaniałymi widokami i jest otoczona parkiem o powierzchni 4 hektarów. Jest to zabytkowy dwór w świetnym stanie, o łącznej powierzchni około 1900 metrów kwadratowych, jest wolna ze wszystkich czterech stron i jest całkowicie ogrodzona i posiada luksusową willę na trzech piętrach oraz depandane.
Park jest bardzo ładny i bogato obsadzony drzewami i krzewami, ma wiele szlaków spacerowych i ścieżki z kamienia ze schodami, rzeźbami, fontannami, studniami i imponujące iluminacje w nocy. Park jest naturalnym rajem dla zwierząt, które można zobaczyć na miejscu, gatunki, takie jak: króliki, bażanty, sarny i wiewiórki. Sprzedaż nieruchomości znajduje się na szczycie wzgórza, niedaleko Turynu, tak że można cieszyć się widokiem z miasta na wzgórza Gavi.
Piękno krajobrazu Piemonte pasuje dobrze z majestatem i elegancją wnętrza tej nieruchomości na sprzedaż, dzięki antycznym meblom i wykończeniom przypominających o dawnych czasach. Charakterystyczne są kominki marmurowe Carrara lub drewno z końca 800, które prawdopodobnie sięga końca '500 i podłogi z terakoty lub „mozaika wenecka” w salonach lub „mozaika genui” z początku '900 w sypialniach. Godne uwagi są freski, które wzbogacają środowisko i tworzą miłą i przyjazną atmosferę, jak fresk w holu recepcyjnym wykonany przez słynnego artystę Barabino. Nieruchomość posiada także kaplicę z cegły, prawdopodobnie sięga ona 1600 roku, niedawno odnowiona i charakteryzująca się żyrandolem z kutego żelaza, z tej samej epoki.

informacje techniczne

Region: Piemonte
Miasto: Alessandria
Lokalizacja: Novi Ligure

Typologia: Willa Piemonte - sprzedaż nieruchomości Turyn
Powierzchnia wewnętrzna: 1900 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha
 
Willa: 1385 mq
Pokoje: 15
Łazienki: 6
Salony: 5
Kuchnie: 3
Jadalnia: 2
 
Depandance: 496 mq
Pokoje: 8
Łazienki: 2
Kuchnie: 2
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
 
Kaplica
Park: 4 ha
 
Piemonte - Novi Ligure: Alessandria 23 km - Turyn 117 km - Mediolan 88 km - Genua 50 km - Pavia 71 km - La Spezia 146 km - Piacenza 91 km - Reggio Emilia 186 km – Golf Colline dei Gravi 3 km – termy Salice 22 km - zjazd z autostrady Novi Ligure km 6- lotnisko Mediolan 90 km.

Ref: 0201
cena: € 2.500.000

wille turyn

luksusowy dom
prestiżowe nieruchomości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Novi Ligure

Piemonte – Alessandria: Novi Ligure ma coś z historii miasta Genua, która była częścią Republiki w 1447-1745 i 1749-1797; wiele szlachetnych Genueńczyków wybrało to miasto jako miejsce letniego pobytu i wzbogaciło je wspaniałymi pałacami, które można nadal podziwiać.
Podczas XII wieku wieś na granicy Ligurii i Piemontu była wolnym miastem, dopóki nie została pokonana w Tortona przez Fryderyka Barbarossy, a następnie, jak wspomniano powyżej, przeszła do Genui i poznaje dostatek epoki, ale przerywa ten okres okupacja Karola Emanuela III Savoia. Novi Ligure, gdzie stoi piękny luksusowy dom na sprzedaż, jest również pamiętany jako miejsce narodzin Paolo da Novi, zamożnego barwnika jedwabiu który, pełen ideałów na rzecz ludzi, wziął udział w powstaniu popularnego antyarystokratycznego ruchu Genui, dał impuls do wydalenia francuskiego gubernatora Ludwika XII i zasiadł na książęcym tronie; został ścięty na dzisiejszej Piazza Matteotti i jest pamiętany w Genui przez placu, który został mu poświęcony.
Historia miejscowości w Piemonte jest oznaczona w bitwie Novi Ligure, widząc wchodzenie wojsk Austrii i Rosji, pod dowództwem Suvarov, przeciwko francuskiemu dowództwu generała Jouberta; b0itwa zakończyła się 15 sierpnia 1799 zwycięstwem wojsk austriacko-rosyjskich i jest pamiętana jako jedna z najkrwawszych bitew epoki napoleońskiej.