HISTORYCZNE DOMOSTWO NA SPRZEDAŻ W SIENA

23 zdjęć
W zabytkowym zamku z X wieku, znajdującym się na wzgórzach Chianti w Siena, mieści się na sprzedaż luksusowa nieruchomość, odzyskana z pewnej części. Nieruchomość położona jest pomiędzy dwoma ważnymi zabytkami w okolicy miejsca Chianti Radda i Gaiole w Chianti, mieszczące sę tutaj domy cieszą się wspaniałym panoramicznym widokiem na najbardziej znane wzgórza Toskanii - Chianti - w lesie między cyprysami, gajami oliwnymi i winnicami. Zamek na sprzedaż obejmuje 360 ha, z których 75 to winnice do produkcji Chianti Classico Gallo Nero DOCG i 25 są zajęte przez drzewa oliwne do produkcji oliwy z oliwek extra-vergine DOP. Centrum wsi jest prezentowane przez zabytkową posiadłość Toskanii, wokół której rozwinęły się domostwa. Wszystkie apartamenty zostały odrestaurowane z poszanowaniem typowego toskańskiego stylu, choć z zachowaniem oryginalnych cech. Ten styl dobrze łączy się z nowoczesnymi udogodnieniami, które charakteryzują mieszkania, takie jak klimatyzacja, wanna z hydromasażem i / lub prysznicem, duże kominki i regulacja temperatury w każdym pomieszczeniu.
Na pierwszym piętrze wieży zamkowej w Sienie znajduje się główny apartament o powierzchni 356 metrów kwadratowych, do którego można wejść za pomocą dwóch wejść, poprzez windę lub schody wewnętrzne lub z dziedzińca zamku. Apartament posiada przestronny salon w stylu XVI-wiecznym z pięknym kominkiem, kuchnię z dużym kominkiem do gotowania z kamienia, elegancką jadalnię, biliotekę z kominkiem, dwie sypialnie, jedna z łazienką i z garderobą, pokój używany jako pralnia i dwie łazienki. Na szczególną uwagę zasługuje strych z prywatną łazienką w pokoju w której znajduje się sauna. Wieś posiada również restaurację, bary „winne”, zajazd, panoramiczny basen i duże parkingi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti

Typologia: Zamek na sprzedaż - Zamki w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 356 mq

Sypialnia: 2
Łazienki: 3
Salon: 1
Kuchnie: 1
Jadalnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne
Sauna

Toskania - Siena - Chianti: Siena 28 km - Greve in Chianti 28 km - San Gimignano 46 km - Arezzo 45 km - Florencja 45 km - Montespertoli 51 km - Circolo Golf Ugolino 26 km - Starożytna Querciaiola terme 30 km - Maneggio 17 km - lotnisko Florencja 44 km – zjazd z autostrady: Valdarno 20 km.

Ref: 0313
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowe domy

firma winiarska
willa luxury

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena - Chianti: niektórzy ludzie żyli tu przed 1000 roku w małej wiosce na wzgórzach wokół basenu Gaiole w Chianti. Byli to ludzie, którzy przeszli do doliny Vertine z Montegrossi przez S. Donato i S.Piero wzdłuż strumienia Massellone, które stanie się Gaiole w Chianti, głównym centrum całej doliny Toskanii.
Narodzinami i rozwojem w Gaiole w Chianti był ważny rynek, który już w 1215 roku pojawi się w dokumentach sporządzanych przez notariuszy, jest to powód przyciągania w jego kierunku. Wieś, gdzie powstał luksusowy dom Toskanii z pierwszego placu na prawym brzegu, a następnie przeniósł się na większy plac, który jest obecnie centrum życia wsi w regionie Chianti, ponieważ największe miasto targowe w Chianti w Siena stopniowo zyskało na znaczeniu aż do ostatnich czasów. Dowodem na to jest cytat zawarty w raporcie Wielkiego Księcia Leopolda Toskanii, po wizycie w Chianti, która miała miejsce pod koniec 1700 roku.
Od 1300 r., wieś w Chianti senese, gdzie znajduje się luksusowa nieruchomość na sprzedaż i jego społeczność stało się jednym z trzech członków Ligi Chianti razem z Radda w Chiantii i Castellina w Chianti.
Nastąpił podział polityczno-administracyjny wykonany przez miasto Florencja na obszarach wiejskich. Ze stopów miały wpłynąć na Florencję, żołnierzy i pieniędzy w przypadku wojny lub zamieszek w mieście. Przez cztery stulecia terytorium było granicą starć między miastami Florencji i Sieny i wzajemnych najazdów i grabieży. Gaiole było zawsze w powiecie Florencji, ale na początku XIX wieku, w czasie krótkiego panowania Etrurii, Napoleon zawarł je w Departamencie Senese i tak pozostaje do dziś po zjednoczeniu Włoch i po powstaniu obecnych województw.