Historyczne domostwo na sprzedaż blisko Lucca

full screen
48 zdjęć
Kilka kilometrów od miasta Lucca jest na sprzedaża ta wspaniała, luksusowa willa z 1200, antyczny dom z bogatą historią i wielkim urokiem.
Budynek, dawny klasztor, był schronieniem dla prałatów wzdłuż Via Francigena, w 1600 roku, został całkowicie odnowiony i stał się własnością rodów szlacheckich Lucca.
Prestiżowa nieruchomość składa się z dwóch budynków gospodarczych i przylegającego gospodarstwa o wewnętrznej powierzchni około 1.000 metrów kwadratowych.
Posiadłość jest domem dla wspaniałej sali o ponad 100 metrach kwadratowych z dużymi panoramicznymi oknami, jadalnią z eopkowym, scenograficznym kominkiem, kuchnią, gabinetem i łazienką. Na piętrze znajduje się obszar sypialny z trzema sypialniami i dwiema łazienkami, a na parterze znajdują się cztery apartamenty i duży salon z widokiem na ogród.
Drugi dwukondygnacyjny budynek o 80 metrach kwadratowych każdy składa się z dwóch apartamentów, na parterze znajdują się pomieszczenia gospodarcze i piwnice, na pierwszym piętrze są salon z kuchnią, dwie sypialnie i dwie łazienki. Trzeci budynek, do remontu, mierzy 60 metrów kwadratowych na dwóch piętrach.
Ta niezwykła, luksusowa willa w Lucca jest częścią chronionej oazy z klimatem śródziemnomorskim, w otoczeniu terenu o 20 ha, z których dwa to winnice, cztery to gaje oliwne a pozostała część to sady i lasy dębowe, wszystko doskonale zadbane zgodnie z zasadami biodynamicznego rolnictwa.
informacje techniczne
Region: Toskania
Gmina: Lucca

Typologia: luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 20 ha

Aneks: 160 mq
Rustyk: 120 mq
Basen
Winnica: 2 ha
Gaj oliwny: 4 ha
Sad
Las

Morze 15 km - Lucca 7 km - Piza 20 km - Florencja 85 km - Forte dei Marmi 40 km - Viareggio 20 km
Ref: 1244
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille lucca

luksusowe domy toskania
lionard

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ta piękna, luksusowa willa marzeń znajduje się w mieście Lucca w Toskanii, mieście wielkiego uroku i bogatej historii: jest to starożytna osada Ligurii, według niektórych historyków, prawdopodobnie swoją wielką wagę zawdzięcza etruskiemu pochodzeniu. Lucca jest znana z wielu luksusowych domów i bardzo prestiżowych cech historycznych i architektonicznych, zawsze w nienaruszonym stanie, posiada wiele cech typowych dla czasów starożytnych, takich jak amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajęta przez Gotów i Bizancjum, była stolicą królestwa Lombardii.
W ciągu lat była pod panowaniem wielu rodów, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast w średniowieczu i włoskiej wielkości i wspaniałości, jest nim do dziś, jest miejscem elity i lokalizacją o wielkiej wartości w tym regionie.