HISTORYCZNA WILLANA SPRZEDAŻ W SIENA

28 zdjęć
W atrakcyjnej okolicy w centrum Toskanii, osobliwym zapleczu Sieny, znajduje się na sprzedaż ta prestiżowa willa antycznej knstrukcji, której pierwsze zapisy pochodzą z XIV wieku, ale wydaje się, że powstała znacznie wcześniej, ponieważ znaleziono resztki epoki etrusków, które wskazują, że nieruchomość powstała dużo wcześniej.
Toskańska willa na sprzedaż położona przy prywatnej pozycji, na wzgórzu, otoczona 6 hektarami gajów oliwnych i winnic, z widokiem na wspaniałą panoramę wzgórz Toskanii charakteryzująca się pięknymi widokami. Obiekt został niedawno poddany gruntownej renowacji, które ujawniło oryginalne piękno. Infrastruktura historycznego, luksusowego domu w Sienie została zaktualizowana, w celu zapewnienia gościom przyjemnego i wyrafinowanego pobytu w willi, której styl, spełnia wysokie standardy luksusowych hoteli. Zabytkowa willa na sprzedaż rozciąga się na dwóch poziomach, plus niektóre pokoje wykorzystywane jako strych i jest obecnie poświęcona funkcji turystyczno-hotelarskiej. Wnętrza urządzone są w typowo toskańskim stylu rustykalnym, łatwo rozpoznawalnym w tradycyjnych podłogach z terakoty, sufitach z drewnianymi belkami i kamiennymi ścianami. Pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia, które dobrze komponują się z tradycyjnym stylem, a sprawiają, że toskańska willa staje się przytulnym i wygodnym miejscem zamieszkania, teraz na sprzedaż w Sienie. Aby zakończyć opis nieruchomości należy wspomnieć również o małej siłowni, gdzie można zadbać o swoje ciało i apartamencie na jednym piętrze o powierzchni około 100 metrów kwadratowych, w którym mieści się sypialnia, jadalnia z aneksem kuchennym oraz łazienka.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Siena

Typologia: Sprzedaż luksusowych domów – Willa Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 700 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 6 ha

Willa: 600 mq
Pokoje: 12
Łazienki: 8
Salony: 3
Jadalnia: 3
Kuchnia: 2

Apartament: 100 mq
Sypialnia: 1
Łazienka: 1
Kuchnia: 1

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 4

Basen
Kort tenisowy
Garaż
Siłownia
Teren: 6 ha

Toskania - Siena: Siena 41 km - Montepulciano 15 km - Cortona 24 km - Arezzo 38 km - jezioro Trasimeno 31 km - Florencja 95 km - Golf Club Valdichiana 5 km - kąpieliska termalne 35 km - lotnisko Perugia 67 km - Zjazd z autostrady: Valdichiana Bettolle-Sinalunga 5 km.

Ref: 2277
cena: Od 2,5mil do 5mil

gospodarstwo na sprzedaż

zamki chianti
luksusowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Toskania - Siena, w rejonie Toskanii miasto Sinalugna ma swoje początki w mrokach czasu: pierwsze osady Etrusków (zlokalizowanie w miejscowościach Carceri, Palazzetta i Aducello) prawdopodobnie pochodzą z VII-VI wieku p.n.e. W okresie rzymskim (II w. p.n.e.) były duże osady w miejscu, gdzie dziś znajduje się  Pieve di Sinalunga. Około jedenastego wieku zaczęła się jego aktualna charakterystyka; w tym okresie kraj należał do oddziału Cacciaconti z Scialenga i Berardenga.
Na początku '300, małe miasteczko w Toskanii, stało się częścią państwa Siena i było siedzibą wikariatu, z kapitanem Giustizia. Z powodu swojego położenia granicznego Sinalunga przetrwała oblężenia i zniszczenia, które doprowadziły do zburzenia fortecy (zbudowanej przez Gian Galeazzo Visconti w XIV wieku) przez Ferdinando I de 'Medici, który roztropnie zmniejszył obszar do „publicznych dróg”, nawet dzisiaj nazywanych”Cassero”, przypisał je do materiałów budowlanych z kolegiaty św Marcina (1588/95). Od drugiej połowy XVI wieku Sinalunga, teraz włączona do Wielkiego Księstwa Toskanii, stała się domem dla kapitana Giustizia, który rozszerzył swoje uprawnienia na Bettole, Scrofiano, Farnetella, Rigomagno, Poggio Santa Cecilia, Serre Rapolano i Armaiolo. Na początku XVIII wieku Gian Gastone de 'Medici staje po raz kolejny na przeciw odwiecznemu problemowi zamulania Valdichiana i podjęciem rekultywacji w okolicach małego miasteczka w Toskanii, kontynuowane później z większym rozmachem przez Lorena (która zastąpiła Medici) i zakończone w drugiej połowie XVIII wieku, dzięki interwencji Fossombroni przez wykopanie kanału Chiana na zlecenie wielkiego księcia Pietro Leopoldo.
W dniu 24 września 1867 Garibaldi, po raz kolejny w celu wyzwolenia Rzymu, został aresztowany przez królewską policję na poświęconym mu placu. Dzięki zjednoczeniu Włoch istnieje mniejsza szansa na dywersyfikację w historii różnych regionów Włoch, w rzeczywistości, ludzie i kraje, żyją i cierpią pojedynczym biegiem wydarzeń.