HISTORYCZNA WILLA W WENECJI NA SPRZEDAŻ

35 zdjęć
Cieszący się doskonałą lokalizacją z widokiem na Canal Grande, jest na sprzedaż ten zabytkowy budynek w Wenecji.
Data jego pochodzenia sięga do XVII wieku, jego właścicielami była szlachta z jednej z najpotężniejszych rodzin weneckiej arystokracji.
Niedawnego kompletnie odnowiona i fachowo wykonana. Wenecka willa jest rozłożona na trzech piętrach plus poddasze. Przestrzeń na parterze jest idealnie podzielona aby pomieścić obszary takie jak salony, pokoje fitness, pokoje dla pracowników i dla urządzeń produkcyjnych.
Budynek posiada szerokie schody i windy prowadzące na wyższe piętra. Znajduje się tu część mieszkalna budynku, z siedmioma sypialniami (dużymi i jasnymi) i dziewięć łazienek. Na dachu budynku jest altana.
Cały pałac na sprzedaż w Wenecji wykazuje niezwykłą dbałością o szczegóły i nieustanne dążenie do elegancji i wyrafinowania. Wyposażona w zaawansowane systemy nieruchomość oferuje wyjątkową elastyczność przeznaczenia od luksusowej, ekskluzywnej rezydencji do mieszkań o wysokim standardzie.
700 metrów kwadratowych powierzchni użytkowych są kolejnym mocnym punktem tego zabytkowego domu. Jest on więc dobrze położony i posiada wielki potencjał. Po prostu wspaniała nieruchomość w przecudnej panoramie jedynej i niepowtarzalnej Wenecji.
informacje techniczne
Region: Veneto 
Miasto: Wenecja 
Lokalizacja: Wenecja 

Typologia:  zabytkowy budynek – real estate Wenecja 

Powierzchnia wewnętrzna: 700 mkw 
Powierzchnia zewnętrzna: - 

Trzy piętra 
Poddasze 
7 sypialni 
9 łazienek 
Duże obszary zakwaterowania 
Altana na dachu 

Veneto - Wenecja. Chioggia 25 km - Murano 3 km - Jesolo 25 km - Wenecja 8 km - Padwa 35 km - Treviso 25 km - Vicenza 60 km.
Ref: 0769
cena: Ponad 10mil

historyczny pałac

ekskluzywna rezydencja
epokowa posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Wenecja

Veneto - Wenecja: zabytkowy budynek na sprzedaż znajduje się w samym sercu Wenecji, w miejscu niezwykłym i wspaniałym. Wyjątkowość Wenecji, środowiska o bogatej historii i penetrowanej przez wiele czynników, przejawia się również w pracach wielkich mistrzów malarstwa, takich jak Giorgione, Tiziano, Veronese. Iąc od mostu Rialto do bazyliki Santa Maria Gloriosa dei Frari, można przejść przez ogromny plac słynący z gotyckich budynków, idealny dla parady karnawałowej i występów w plenerze podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Sercem Wenecji jest bez wątpienia Plac Św. Marka.
Słynna bazylika stoi na środku placu, jest ona w kolorze złota i pokryta mozaikami przedstawiającymi historię Wenecji, wraz ze wspaniałymi płaskorzeźbami przedstawiającymi miesiące w roku. Nad głównym wejściem znajdują się cztery konie z brązu z Konstantynopola przypominające czwartą krucjatę w 1204 r.
Obok bazyliki znajduje się Pałac Książęcy: jednoczy je Porta della Carta, wspaniałe dzieło Bartolomeo Bona.
Przed Pałacem Książęcym jest dzwonnica San Marco, wybudowana w 1173 jako latarnia dla żeglarzy, została odrestaurowana przez Bartolomeo Bona w XV wieku. Upada 14 lipca 1902 i zostaje całkowicie przebudowana. Loggia z czerwonego marmuru z Werony jest dziełem Jacopo Sansovino są na niej płaskorzeźby, które wyrażają alegorie z działalności Republiki Leone. Innym symbolem miasta jest most Rialto, zaprojektowany przez Antonio da Ponte, został zbudowany w roku 1591 i był to jedyny sposób, aby przejść pieszo przez Wielki Kanał. W rzeczywistości był tylko mostem do 1854 roku, kiedy to został wybudowany Most Akademi.