HISTORYCZNA WILLA W CENTRUM LUCCA

5 zdjęć
Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w zabytkowej willi z XVI wieku, w historycznym centrum Lucca.
Ta willa w Lucca, w której znajduje się część na sprzedaż, ma dużą wartość historyczną i artystyczną i dawniej należał do kilku rodów szlacheckich w Toskanii.
Piękno tej luksusowej nieruchomości, teraz na sprzedaż w Toskanii, jest zadziwiająca: wnętrza są ozdobione pięknymi freskami i kasetonowymi sufitami z drewnianymi belkami wykończonymi najlepszymi materiałami, główne wejście do budynku, otwiera się na prywatne patio o wyłącznym dostępie, drugie wejście przylega do murów miejskich i wychodzi na ogród o 1200 metrów kwadratowych częściowo wykorzystywanych jako parking.
Luksusowy apartament na sprzedaż ma powierzchnię 390 metrów kwadratowych i znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Posiada przestronny salon, kuchnię, jadalnię z salonem, cztery sypialnie i trzy łazienki. Apartament w Lucca kompletują lokale wykorzystywane jako piwnica i taras o 14 metrach kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Willa Lucca - Prestiżowe apartamenty
Powierzchnia wewnętrzna: 390 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 14 mq tarasu

Sypialnie: 3
Łazienki: 3
Pokój dzienny: 2
Kuchnia: 1
Jadalnia: 2

inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 1
Piwnica: 65 mq


Ref: 2202B
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowy dom na sprzedaż

sprzedaż domostw
prestiżowe wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: w mieście Lucca w Toskanii, znajduje się elegancka luksusowa willa, miasto o niezwykłej urodzie, bogatej i kontrowersyjnej historii: narodziło się jako wieś Ligurii według niektórych historyków, swoje pochodzenie zawdzięcza Etruskom według innych. Z pewnością rozwinęło się jako rzymskie miasto w 180 roku p.n.e. W szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Lombardi i Tuscia opracowana w XII wieku jako miasto, a następnieRepublika.
Lucca, pełna prestiżowych historycznych willi, nadal zachowuje wiele cech dawnych czasów, począwszy od amfiteatru, aby przejść do otworu, znajduje się na Piazza San Michele, zdominowaną przez romański kościół, który nawiązuje do klasycznego świata. Rzymskie ślady są najbardziej widoczne na ulicach starego miasta. Z rzymskiej epoki pochodzą pierwsze mury miejskie, które zamyka przestrzeń, w której, w ciągu wieków, utworzono centrum władzy politycznej, obecny Pałac Dożów i centrum religijne.
Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca, lokalizacja luksusowej willi na sprzedaż, stała się później jedną z najważniejszych stolic królestwa Lombardi. Później było znane jako etap pielgrzymki z Canterbury do Rzymu wzdłuż Via Francigena, jednej z najważniejszych środków komunikacji w średniowieczu. W 773 spadają na miasto rządy Lombardii. Rozpoczął panowanie ród Karolingów, który widział wagę handlową miasta i tekstyliów, dla których stało się sławne w całej Europie.
Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, nawet w XIV wieku Lucca było jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza. Castruccio Castracani z Antelminelli zdołał je uczynić jedynym antagonistą Florencji doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Alton, gdzie pokonał największą armię Florencji, ścigając ją pod mury Florencji. Później Lucca posiada republikański rząd, dzięki sprytnej polityce zagranicznej uzyskało znaczną renomę w Europie, dzięki jego bankierom i handlowi jedwabiem. Pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku, aż do ostatecznego upadku z rąk Austriaków.