HISTORYCZNA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

42 zdjęć

W pobliżu Florencji, zanurzona w zieleni wzgórz Toskanii, znajduje się na sprzedaż historyczna willa.
Niedawno odrestaurowana według wysokich standardów, rezydencja oferuje panoramiczny widok na niesamowite wzgórza Chianti.
Kilka minut od Florencji i innych miast położonych w pobliżu, posiadłość znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko udogodnień miasta, ale w tym samym czasie, zanurzona w oazie absolutnego spokoju.
O łącznej powierzchni 600 metrów kwadratowych, toskańska willa na sprzedaż jest dobrze podzielona i zorganizowana. W piwnicy znajdują się dwie sypialnie z łazienkami, przestronny salon gier z piękne sklepionym sufitem z kamienia, mały pokój, który prowadzi na taras i apartament dla pracowników z osobnym wejściem.
Parter willi we Florencji charakteryzuje się dużym holem z częścią wypoczynkową, posiada dwa pokoje stosowane jako biura, kuchnię z kominkiem, która wychodzi na zewnętrzną jadalnię, jadalnię, salon i łazienkę.
Na pierwszym piętrze znajduje się główny suite, dwie sypialnie, łazienka i duży pokój z aneksem kuchennym, który prowadzi na panoramiczny taras. Ta duża sala, jeśli jest to konieczne, może być przekształcona w dodatkowy suite.
Zewnętrznie, luksusowa willa na sprzedaż jest otoczona parkiem o jednym hektarze. Jest ogrodzona murami, obszar zewnętrzny posiada trzy oddzielne wejścia.
W parku rezydencji znajduje się również basen, idealny aby cieszyć się pełnią gorącego sezonu letniego; różne obszary living zapewniają momenty pełnego relaksu w zieleni przyrody.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: wzgórza Florencji

Typologia: zabytkowa willa - toskańska willa

Powierzchnia wewnętrzna: 600 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1 ha

6 sypialni
5 łazienek
Pokój zabaw
Pokoje i salony
Taras

Oddzielny apartament dla pracowników

Basen


Toskania – Florencja: Florencja 10 km – Siena 65 km - San Gimignano 50 km - Arezzo 72 km - Versilia 115 km - Golf club 6 km - kąpieliska termalne 15 km - lotnisko Florencja 25 km.

Ref: 0846
cena: Do 2,5mil

luksusowa rezydencja

ekskluzywna rezydencja
epokowa posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja - wzgórza

Toskania - Florencja. Florencja, stolica Toskanii i miasto o majestatycznym pięknie i niekończącym uroku. Florencja znana jest jako dom dla wielu luksusowych willi, położonych w samym sercu miasta lub na okolicznych wzgórzach. Bogata w historię, Florencja daje swoim obywatelom, jak i turystom z całego świata zabytki niezrównanym pięknie, urokliwych placach i pięknych widokach.
Wśród interesujących miejsc można nie nie wspomnieć o wspaniałym Placu della Signoria z Pałacem Vecchio, Katedrze Santa Maria del Fiore, dzwonnicy Giotta, Uffizi, Corridoio Vasari, Pałacu Pitti, galerii Accademia, Ponte Vecchio, rzece Arno, Placu Michelangelo.
Florencja, kolebka renesansu, znana jest również jako dom znanych osobistości takich jak: Dante Alighieri i Wawrzyńca Wspaniałego.
Do tej pory, jest to również ekskluzywne miejsce dla eleganckich butików wysokiej mody, historycznych kawiarni, barów, barów koktajlowych i wielu lokali o wielkim trendzie. Z tych wszystkich powodów, posiadanie willi we Florencji jest synonimem prestiżu i ogromnej wartości.