HISTORYCZNA WILLA NA SPRZEDAŻ W LUCCA

65 zdjęć

Znajduje się w pozycji dominującej na wzgórzach wokół słynnego miasta Lucca, zanurzona w zieleni Toskanii znajduje się ta wspaniała, zabytkowa willa na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja oferuje zapierające dech w piersiach widoki, a ta prestiżowa lokalizacja z ekspozycją na południe na końcu słynnej „ ulicy oleju i wina” gwarantuje przyjemny klimat, świeży zimą i wietrzny w lecie.
Kompleks był pierwotnie klasztorem mnichów, wybudowany w IX wieku, który został zniszczony, aby umożliwić budowę królewskiej rezydencji dla tych, którzy w XVI wieku byli władcami Lucca, rodzina o wielkim znaczeniu historycznym i godna rywali Medici władców Florencji.
Mówimy o dużym kompleksie składającym się z głównej willi i kilku budynków gospodarczych, które tworzą typową wioskę, w tym stolarka, stajnia, stodoła, magazyny, młyn, dom gospodarczy i farmę.
Nieruchomość otacza duży park o około pięciu hektarach, w którym znajduje się jeden z cedrów Libanu, najwyższy i najstarszy we Włoszech.
Wszystkie budynki, które tworzą kompleks były przedmiotem starannej renowacji, zostały zaprojektowany, aby utrzymać i zwiększyć architektoniczną i historyczną wartość istniejących obiektów oraz aby zrealizować dodatkowe miejsca takie, jak: kort tenisowy, basen i spa, centrum fitness, oprócz parkingu. Wieś posiada obecnie ponad 28 prywatnych rezydencji i recepcję.
Apartamenty mają różne wielkości, architekturę, rozplanowanie przestrzeni, wykończenia, takie jak malowane sufity lub drewniane podłogi z toskańskim parkietem i marmur lastryko, schody z terakoty, marmur Carrara lub kryształu i żelaza.
W przylegającym parku willi jest możliwe utworzenie prywatnego lądowiska dla helikopterów.
Strategiczne położenie pięknej, luksusowej willi w Lucca, w której bezpośrednim sąsiedztwie są Grota del Vento w Garfagnana, Park Pinocchio, Villa Garzoni w Collodi;Termy di Montecatini, pole golfowe, morze Versilia i wszystkie najważniejsze ośrodki kultury i sztuki Toskanii, które czynią to miejsce bez wątpienia bardzo interesującym, nie wspominając o tym, że jest to jedna z typowych, epokowych willi Lucca odużym prestiżu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca

Typologia: historyczna willa z wioską

Powierzchnia wewnętrzna: 6770 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 50.000 mq

Park willi: 18.000 mq
Dziedziniec willi: 1100 mq
Parking: 4800 mq
Kort tenisowy: 9800 mq
Limonaia: 8500 mq
Limonaia 2: 5300 mq
Dziedziniec: 1500 mq
Miejsca parkingowe: 2000 mq
Farma
Stodoła
Magazyny
Olejarnia
Dom rolniczy
Kościół
Kort tenisowy
Basen
Centrum Spa
Możliwa budowa lądowiska dla helikopterów

Toskania - Lucca: Piza 30 km - Florencja 62 km - Lucca 15 km - Forte dei Marmi 37 km - Golf club 5 km – kąpieliska termalne 18 km – zjazdy narciarskie 48 km - lotnisko Piza 39 km - Autostrada: 15 km.

Ref: 0999
cena: Oferta zarezerwowana

historyczne wille na sprzedaż

toskańska posiadłość
luksusowa willa w lucca

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ta imponująca historyczna ze wsią znajduje się w Toskanii, w Lucca, mieście wiecznego piękna i słynnej historii: jest to starożytna osada Ligurii, według niektórych historyków, ale prawdopodobnie jej znaczenie wywodzi się od etruskiego pochodzenia. Lucca, bogata w luksusowe własności i nieruchomości o wielkim historycznym prestiżu, zachowuje od zawsze wiele cech typowych dla starożytnych czasów: amfiteatr, forum, romańskie kościoły. Zajmowana przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca stała się najważniejszą stolicą królestwa Lombardi. Z biegiem lat, występowali tu różni władcy, pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskich średniowiecza, a jej znaczenie i wspaniałość występuje do dziś.