HISTORYCZNA WILLA NA SPRZEDAŻ NA WZGÓRZACH LUCCA

19 zdjęć
Secesyjna, zabytkowa willa pochodząca z początku 900 na sprzedaż, znajduje się w pięknym położeniu, ponieważ jest otoczona przez piękno i spokój wzgórz Lucca.
Luksusowa rezydencja została niedawno poddana starannej renowacji i odbudowie, w celu powrotu  do pierwotnego piękna, które charakteryzuje ją jako luksusową nieruchomość w Toskanii. Bardzo mądry był odzysk materiałów i elementów wykończeniowych, ze szczególnym uwzględnieniem lakieru i dekoracji wnętrz. Wnętrza willi na sprzedaż we Włoszech są zadbane i komfortowe, a zdobią je freski i meble, które sprawiają, że stają się ciepłym i przytulnym miejscem. Nawet na zewnątrz pomieszczenia zostały sprytnie ułożone i stworzono przestronną salę relaksacyjną w zachodniej części willi z podłogami z lastryko w kolorze żółtym, stworzono duży basen z krawędziami wykonanymi z miejscowego kamienia. Zabytkowa willa na sprzedaż w Lucca posiada trzy piętra o powierzchni 450 metrów kwadratowych i jest otoczona 18.000 metrów kwadratowych gruntów. Na parterze znajduje się wejście, które otwiera się na powierzchnię mieszkania, składa się z trzech sal jedna bardzo duża, która prowadzi na piękny taras, łazienka, kuchnia i spiżarnia. Pierwsze piętro składa się z salonu, czterech pokoi, dwóch łazienek i salonu z małym balkonem z widokiem na wejście do willi. Na wyższym piętrze są dwie sypialnie i cztery pokoje na poddaszu.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: wille na sprzedaż w Toskanii – Wille Lucca
Powierzchnia wewnętrzna: 510 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 18.000 mq
 
Pokoje: 6
Łazienki: 3
Salony: 3
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 5
 
Oranżeria
Garaż
Basen
Działki: 18000 mq 
 
Toskania – Lucca: Piza 30 km - Florencja 70 km - Lukka 5 km - Forte dei Marmi 39 km - klub golfowy Lappato 0.5 km – kąpieliska termalne 11 km – stoki narciarskie 47 km - lotnisko Piza 35 km - zjazd z autostrady Capannori: 8 km.

Ref: 0198
cena: € 1.800.000

prestiżowy dom

luxury house
posiadłość w toskanii

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: siedziba luksusowej willi nasprzedaż, miejscowośc o dużym prestiżu i wartości, gdzie epokowe nieruchomości dodają wartości miastu. Lucca rodzi się jako wieś Ligurii i rozwija się jako rzymskie miasto. W szóstym wieku Lucca stała się stolicą księstwa Tuscia longobardów, potem w XII wieku zostaje miastem, a następnie Republiką.
W średniowieczu miasto Toskanii jest znacząco związane ze starożytną Via Francigena, która była ważnym krokiem w kierunku obecności Świętej Twarzy, czczonej relikwii, która reprezentuje Chrystusa Ukrzyżowanego i znajduje się w katedrze Lucca. Pomimo perypetii związanych z walkami między Guelfi i Ghibellini, Lucca staje się jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza. Jego panu, Castruccio Castracani z Antelminelli udało się to tylko rozszerzyć antagonistyczną Florencję doprowadzając do zwycięstwa (1325) w bitwie pod Altopascio, gdzie pokonał największą armię florencką ścigając ją pod mury Florencji.
Po śmierci Castruccio, miasto wpadło w okres anarchii, ulega panowaniu Visconti i późniejszej dyktaturze Giovanni Dell’Agnello, panu w Pizie. Odzyskał wolność dzięki interwencji cesarza Karola IV, Lucca zyskała wielką renomę w Europie dzięki swoim bankierom i handlu jedwabiem. Z wyjątkiem krótkiego okresu panowanie, jak za Paolo Guinigi, Lucca pozostała niezależną republiką aż do 1799 roku do jej ostatecznego upadku z rąk Austriaków. W 1805 roku utworzyli oni Księstwo Lucci i Piombino, przypisane siostrze Napoleona Elisie Bonaparte i jej mężowi, Felice Baiocchi. W 1860 r. miasto zostało ostatecznie przyłączone do Królestwa Włoch.