HISTORYCZNA WILLA LIBERTY NA WZGÓRZACH LUCCA

17 zdjęć

Zanurzona w zieleni wzgórz Lucca jest na sprzedaż zabytkowa, secesyjna willa, która oferuje wspaniałe widoki na pagórkowaty krajobraz Toskanii. Prestiżowa nieruchomość na sprzedaż we Włoszech jest otwarta z trzech stron i ma 1860 metrów kwadratowych ziemi, częściowo zalesionej, a częściowo wykorzystywanej na winnicę i grunty orne.

Willa jest rozłożona na czterech poziomach, w tym piwnicy. Podłogi są połączone ze sobą za pomocą wewnętrznych schodów, piwnica i pierwsze piętro są połączone również przez zewnętrzne schody.

W piwnicy są pomieszczenia wykorzystywane jako piwniczki, kotłownia i ganek na zewnątrz. Górny poziom otwiera się na wejście prowadzące do dwóch dużych salonów, jadalni, dodatkowego pokoju, korytarza prowadzącego do kuchni i łazienki z widokiem na taras, który biegnie wzdłuż obu stron budynku. Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, które otwiera się na korytarz i wejście, które zostanie otwarte na mały taras, który prowadzi do czterech przestronnych sypialni, garderoby i dwóch łazienek, jedna z tarasem.

Charakterystyką drugiego piętra tej luksusowej willi na sprzedaż w Lucca są drewniane belki na suficie, które sprawiają, że pokoje stają się specjalne. Również na tym poziomie znajduje się taras, z którego można podziwiać wspaniały krajobraz na otaczające wzgórza. Nieruchomość obejmuje dwa garaże, dwie szopy i uniwersalny pokój.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Lucca

Typologia: Wille w Lucca - sprzedaż wille Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: ok. 750 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1860 mq
 
Pokoje: 4
Łazienki: 3
Salony: 2
Jadalnie: 1
Kuchnia: 1
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 17
 
Dziki las: 160 mq
Winnice: 1430 mq
Grunty orne: 270 mq
Powierzchnia totalna terenu: 1860 mq
 
Toskania – Lucca – Marlia: Piza km 30 - Florencja km 62 - Lucca km 4 - Forte dei Marmi km 37 - Golf Club Lappato km 5 - termy km 18 – ośrodki narciarskie km 48 - lotnisko Piza km 39 – zjazd z autostrady: Capannori km 15.

Ref: 0157
cena: € 2.200.000

willa w pizie

domostwo w toskanii
historyczna posiadłość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Toskania - Lucca: początek historii Marlia ginie w mrokach czasu, pewne jest jednak, przez odkrycie grobowców w Ligurii, że już kilka wieków przed Chrystusem był zamieszkany i był domem rzymskiej kolonii. Osiedlili się tam, po pewnym czasie, Longobardzi pomimo, że w tym czasie Marlia musiała być bardzo bagnistym terenem, ponieważ została przekreślona przez jeden z oddziałów rzeki Serchio.
Z tego bagna wydaje się pochodzić także nazwa tej miejscowości w Toskani, która znajduje się piękne dokumenty aż z XII wieku jako Marilla, wyjątkowa pozycja dla małego morza. Cudowne położenie kraju spowodowało, że wielu wykorzystało okolicę na budowę pałacy i zamków: tak postąpił Ugo il Grande, markiz Toskanii, hrabia Ildebrando i cesarze Sassionia, Otto I i Otto II. Po tysięcznym roku, oprócz bogactwa i dobrobytu, Marlia przeżyła też dobrze smutne czasy: została zniszczona przez wojska Florencji w XIV wieku i dopiero kilka lat później jej ludność została drastycznie zdziesiątkowana przez ciężką zarazę. Marlia podiosła się i istnieją nawet wiadomości o Marliese, który kilka lat po wynalazku Gutenberga pracuje nad drukiem książek o określonej wartości. Rozwój wsi , 4 km od Lucca jest powolny, ale systematyczny, aż do dnia dzisiejszego, gdzie Marlia wyróżnia się szczególnie ze względu na swoje fabryki.