HISTORYCZNA TOSKAŃSKA WILLA NA SPRZEDAŻ

19 zdjęć
Położona w pięknej scenerii toskańskich wzgórz, w niewielkiej odległości od morza i wybrzeża Morza Tyrreńskiego i z lotniska w Pizie, jest na sprzedaż ta wspaniała, średniowieczna willa w Pizie o około 1520 metrów kwadratowych o ważnej wartości historycznej i artystycznej.
Otoczona parkiem z ponad 10.000 metrów kwadratowych, widać, że jej system pochodzi z XVII-wiecznej urokliwej rezydencji, przeprowadzone w niej kolejne interwencje ustalano na XVIII wiek.
Imponujące i piękne freski, obfite użycie złota, zwiększają urok i patetyzm tej antycznej, toskańskiej willi na sprzedaż we Włoszech, jedynej w swoim rodzaju.
Na szczególną uwagę zasługuje pierwsze piętro, całkowicie malowane przez mistrza Luigi Ademollo, składa się z pięciu pokoi, trzech łazienek, salonu, dodatkowego pomieszczenia oraz trzech dużych tarasów. Na parterze znajduje się duży salon, dwie łazienki, dwie kuchnie, dwie jadalnie i dwa magazyny, jak również pomieszczenie na akcesoria. Podniesione piętro składa się z łazienki i dodatkowego pomieszczenia, natomiast drugie piętro podzielone jest na pięć sypialni, cztery łazienki, salon i dodatkowy pokój. Trzecie piętro zajmuje strych, a czwarte jest wspaniałą altaną z panoramicznym widokiem.
Cała nieruchomość na sprzedaż w Pizie szczyci się nieskażonym krajobrazem i historią, która rozciąga się od morza na Plac Cudów aż do starożytnych okolicznych wiosek.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Piza
Lokalizacja: Piza

Typologia: Willa Piza - wille na sprzedaż w Toskanii
Powierzchnia wewnętrzna: 1520 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10.000 mq
 
Pokoje: 10
Łazienki: 10
Salony: 3
Kuchnia: 2
Jadalnia: 2
 
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 11
 
Altana: 32 mq
Teren: 10.000 mq
 
Toskania: Castiglioncello 30 km - Piza 20 km - Casciana 5 km - San Giuliano Terme 25 km - San Miniato 24 km - Livorno 25 km - Lucca 36 km - Golf Club Tirrenia 26 km – Montecatini Terme 39 km - Viareggio 58 km - Florencja 75 km - lotnisko Piza 21 km - zjazd z autostrady: Pistoia 51 km.

Ref: 0138
cena: Od 5mil do 10mil

toskańskie wille

zamki florencja
posiadłość chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskania - Pisa: na przecięciu trzech wyższych grzbietów wzgórz Pizy znajduje się wioska Lares. Mała wioska zamieszkana od czasów etruskich. W centrum miasta w Toskanii stoi ogromny zamek, udokumentowany w okresie wczesnego średniowiecza, choć obecna struktura sięga pierwszej połowy ‘600.
Dzięki swojej dominującej pozycji w całym Valdarno (od jej murów rozciąga się widok wzgórz Pizy po stromych wzgórzach Volterra, od wybrzeża Livorno aż za Peccioli), wieś w Toskanii, gdzie stoi ekskluzywny dom na sprzedaż, była twierdzą wojskową Republiki Pizy do momentu aż została podbita przez Florencję w październiku 1406 r.
Zamek z widokiem na wieś w Toskanii jest broniony przez zewnętrzne mury z trzema bramami: Porta Fiorentina, Pisa i Volterra. Ten portret miasta w Toskanii był główną drogą dostępu do miasta i posiadał zwodzony most, usunięty w 1798 roku. Na uwagę zasługuje to, że na ziemi Toskanii, proboszcz kościoła, pod wezwaniem św Leonarda i Najświętszej Marii Panny Assunty sięga XV wieku, z obrazami Melani i dwoma marmurowymi rzeźbami przypisywanymi Andrea Pisano, oprócz domków rynku, których oryginał sięga ‘500, a obecny wygląd połowy XIX wieku, kiedy trzęsienie ziemi spowodowało poważne szkody strukturalne.
Lari to wioska w Toskanii do odwiedzenia bez pośpiechu, na piechotę, krok po kroku, aby odkryć wiele cudów ukrytych w jej ulicach, które rozwijają się od wsi do okolicznych wsi pięknej Toskanii. „Przyjechałem do Lari z zamkiem i w rozległym kraju, w najpiękniejszej części Toskanii”, jak powiedział wielki książę Toskanii Leopold II podczas wizyty w tym małym kraju.