HISTORYCZNA REZYDENCJA WE FLORENCJI

9 zdjęć
- 8 Tajemnice zdjęć zostań złotym członkiem
Historyczna luksusowa willa, należąca do Acciaioli aż do XV wieku i zbudowana wokół starożytnej strażnicy średniowiecznego pochodzenia, jest obecnie na sprzedaż w Toskanii. Herb na drzwiach do ulicy w zabytkowej rezydencji, przedstawia wspinającego się lwa, jest on z XIV wieku i przypomina swojego dawnego posiadacza, Acciaiolis.
Elegancki luksusowy dom na sprzedaż położony jest w pobliżu centrum Florencji. Pomimo bliskości miasta, położony jest w oazie zieleni i spokoju i cieszy się spokojną okolicom i świeżym powietrzem dzięki wzgórzom, które oddzielają go od ruchu. Podczas spacerów w gajach oliwnych i winnicach na terenie nieruchomości otaczającym willę, nie jest łatwo natknąć się na dzikie bażanty, przyzwyczajone do obecności niewinnego człowieka. Na północnym-zachodzie od wartościowej nieruchomości, jest również urocza kaplica o 80 metrach kwadratowych, z barokową fasadą; jest też basen, altanka zamknięta przez okna o 100 miejscach, wyposażona w ogrzewanie i klimatyzację; dwa kominki i wspaniały ogród z rzeźbami z piaskowca. Grunt otaczający rezydencję na sprzedaż we Florencji to 7400 metrów kwadratowych, z czego 3000 metrów kwadratowych wykorzystywanych jest do uprawy winorośli. Posiada pięć wyjść na pobliskie ulice, duży parking wewnętrzny i jeden na zewnątrz. Wspaniały luksusowy dom zachował urok czasów przebudowy, miała ona miejsce w XVII wieku, na zlecenie właściciela Del Riccio, który nabył ją w późniejszych okresach.
Najnowsza i długa odbudowa, została przeprowadzona zgodnie z wartością historyczną i architektoniczną, w typowej Toskanii; także gleby zostały zgłoszone jako istniejące uprawy winnic i gajów oliwnych. Prestiżowa nieruchomość na sprzedaż w Toskanii ma piękny widok na Certosa i Val di Pesa w rozciągnięciu na Galluzzo-Tavernuzze.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: wille na sprzedaż we Florencji - sprzedaż luksusowe domy
Powierzchnia wewnętrzna: 1885 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 7,5 ha ziemi
 
Piwnica: 49 mq
Kaplica: 93 mq
Powierzchnia mieszkalna: 336 mq
Farma: 764 mq
Centralna część willi: 649 mq
 
Toskania - Florencja: Florencja 5 km - Siena 70 km - San Gimignano 50 km - Arezzo 70 km - Golf Club Ugolino 8 km - Lotnisko Florencja 14 km – Zjazd z autostrady: A1 Florencja Certosa 7 km.

Ref: 0433
cena: Ponad 10mil

domy i wille

prestiżowe nieruchomości
sprzeda się domostwo toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja, położenie naszych prestiżowych nieruchomości na sprzedaż, jest powszechnie uznawane jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską skansenu. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu. Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskanii pełna jest pięknych willi na sprzedaż, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość-nienawiść do Arno, która jest zwiastunem korzyści z handlu jak i katastrofy i powodzi.
Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich w domach zbudowanych na nim. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci.