HISTORYCZNA REZYDENCJA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

full screen
36 zdjęć
Wspaniała willa na sprzedaż w Toskanii, zanurzona w zieleni wzgórza Fiesole, znajduje się około 5 km od centrum miasta. Obiekt cieszy się doskonałą i prestiżową lokalizacją dzięki 18 hektarach lasów, które izolują ją od centrum miasta.
Wchodząc do luksusowej willi na sprzedaż w Florencja, zanurzamy się w zieleni, bambusowej trzcinie, dębach i lipe. Od tylnej elewacji dojdziemy do tarasu zdominowanego przez wiekowy dąb, obok którego znajduje się Laurus Camphorae sięgający 1600 roku. Ogród włoski toskańskiej willi posiada okrągły basen i otoczony jest gęstą roślinnością obejmującą: palmy, starożytne róże, dęby i cedry, które ukrywają imponującą fasadę willi do miasta.
Zewnętrzna część willi zachowuje znakomity styl  XVI - XVIII wieku, podczas gdy cechy wewnętrzne zostały zmienione przez ostatnich właścicieli, zwłaszcza ze strony hrabiego Hochberg, który przywiązywał się do sztukateri neo – rokokowej z końca 1800 i przez Tammaro de Marinis, który chciał, aby dostosować meble i dekoracje do stylu willi we Florencji ówczesnych czasów.
Wnętrza luksusowej willi są bardzo dobrze wprowadzone przez Złotą Salę, dawniej kaplicę poświęconą Św. Łukaszowi. Bogato zdobiona, w centrum której stoi wspaniały fresk przedstawiający cud Św. Filipa Neri. Wszystko rozświetlają kolorowe marmurowe podłogi, które odbijają światło zewnętrzne, które filtrują duże okna korytarza.
Wspaniała Sala Luna Nera swoją nazwę zawdzięcza ciemnej szczelinie wykonanej na suficie. Dzięki wielu neo - rokokowym sztukateriom, reprezentuje międzynarodowy smak Europy Środkowej hrabiego Hochberg, który był właścicielem luksusowej willi pod koniec XIX wieku.
Stara sala balowa, dzisiaj salon Hochberg, jest również bogato zdobiona sztukaterią i meblami, był rewizjowany przez Tammaro de Marinis który próbował dostosować wnętrze do trendów Florencji, z nowymi meblami i wystrojem. Dodatkowosalon posiada duże szklane drzwi, przez które można uzyskać dostęp do dużego tarasu z widokiem na park i na piękne wzgórza Florencji.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Florencja 
Lokalizacja: Florencja 

Typologia: willa Toskania -  sprzedaż  wille Florencja

Główna luksusowa willa: 3800 mq + 400 mq tarasy 
Nieruchomość przylega do luksusowej centralnej willi 1140 mq
Depandance wieża: 490 mq + zakryta loggia 200 mq 
Druga luksusowa willa: 1300 mq

oraz pomieszczenia pomocnicze i pomieszczenia techniczne: 700 mq
Szklarnie: 450 mq
Teren: 18 ha 
 
Toskania - Florencja: Florencja 4 km - Siena 74 km - San Gimignano 59 km - Arezzo 73 km - Versilia 91 km - Golf Club Ugolino 3,5 km - Maneggio Comeana 13 km - kąpieliska termalne 40 km - lotnisko Florencja 8 km – Zjazd z autostrady: A1 zjazd Firenze Nord 9 km.
Ref: 0129
cena: € 30.000.000

willa morze toskania

posiadłość na sprzedaż
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiórem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji to Plac della Signoria, gdzie góruje Palazzo Vecchio i Galerii Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschiego, towarzyszy jej dzwonnica i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu. Oczywiście, posiadanie luksusowej willi w ekskluzywnej okolicy, jest coraz bardziej pożądane, ale jest to marzenie osiągalne tylko przez nielicznych szczęśliwców.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskanii, zajmuje miejsce w historii Florencji na równi z ludźmi, którzy tam mieszkają. Historycznie, ludność Florencji czuje miłość i nienawiść do Arno, jest ona zwiastunem korzyści z handlu, ale i katastrof i powodzi. Wśród mostów przecinających rzekę jest Ponte Vecchio unikalne w świecie, posiada sklepy jubilerskie w domach na nim zbudowanych. Szlachetny Korytarz Vasari to jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Na lewym brzegu rzeki Arno, Oltrarno, to obszar, w którym można jeszcze oddychać klimatem między świeckimi warsztatami, atmosferą dawnej Florencji w sposób opisany przez Vasco Pratolini i Marcello Vannucci. Obszar wysokiego efektu scenicznego, miejsce o wielkiej wartości i prestiżu, Florencja jest naprawdęidealnym miejscem dla tych, którzy marzą o luksusowej willi w bajkowym krajobrazie.