HISTORYCZNA PRESTIŻOWA WILLA NA SPRZEDAŻ WE FLORENCJI

40 zdjęć
Na wzgórzach Florencji, zaledwie kilka kilometrów od stolicy Toskanii, stoi ta piękna, luksusowa willa na sprzedaż, pochodzenia XVIII wieku.
Toskańska willa jest prezentowana jako prestiżowy kompleks, o bardzo ekskluzywnym i eleganckim charakterze. 2400 metrów kwadratowych całkowitej wewnętrznej powierzchni znajduje się na różnych poziomach w piwnicach i antresoli. Istnieją dwa górne piętra, w pobliżu wieży, z prywatną kaplicą.
Obiekt jest majestatyczny, ale prosty: jego udoskonaleniem udaje się przekazać poczucie harmonii, jakości szczegółów, pozostaje zawsze czysty i liniowy.
Piękna toskańska willa na sprzedaż we Włoszech, willa w stylu vintage, posiada sceny znanych wydarzeń historycznych i wybitnych osobowości, budowę obejmuje 12 mieszkań: mniejsze budynki przyłączone do korpusu głównego, większego od innych, w sposób, aby zachować najstarszą i najbardziej zabytkową część samego budynku.
Apartamenty, które można stworzyć z tej pięknej toskańskiej willi na sprzedaż we Włoszech posiadają różne metratury: posiadają tarasy, ogrody i budynki gospodarcze dla zwiększenia powierzchni i zachowują oryginalną strukturę kompleksu.
Bujny i kwitnący park z 4860 metrów kwadratowych wokół całego majątku nadaje luksusu. Wśród drzew, evergreeny, krzewów i kolorowe kwiaty znajdziemy również inne cenne pierwiastki, takie jak kamienne posągi, fontanny, altanki i kolumnady.
Cała luksusowa willa na sprzedaż we Florencji prezentuje się dobrze i może być łatwo odrestaurowana dodając jej nowoczesnych rozwiązań. Elegancja i prestiż nie są zaniedbane, restrukturyzacja ma na celu przywrócenie pierwotnego blasku i podkreślenie harmonii i uroku tego jeszcze bardziej malowniczego miejsca.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja
Lokalizacja: Florencja

Typologia: willa Toskania - prestiżowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2400 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4860 mq

Zaplanowana budowa 12 mieszkań
Tarasy i ogrody: 217 mq
2740 mq parkingu
Główny ogród i podjazd 1027 mq
Place 174 mq i 300 mq

Toskania – Florencja: Florencja 25 km - Montevarchi 30 km - Impruneta 30 km - Arezzo 60 km - Pistoia 75 km - Siena 104 km - Lucca 115 km - Piza 120 km.

Ref: 0646
cena: Od 2,5mil do 5mil

luksusowa rezydencja

prestiżowy majątek
prestiżowa rezydencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Toskania - Florencja. Florencja, Toskania miejsce wiecznego piękna i wiecznego uroku. Florencja to nie tylko miasto tysiąca zabytków i historycznych budynków. Florencja jest także domem dla wielu zabytkowych willi, znajdujących się w centrum lub na obrzeżach, na łagodnych wzgórzach otaczających „kolebkę renesansu”.
Florencja położona jest w malowniczej okolicy w centrum pustego amfiteatru, w otoczeniu malowniczych wzgórz Cercina z Settignano Fiesole, Arcetri, Poggio Imperiale i Bellosguardo. W tym scenariuszu, luksusowych nieruchomości Toskanii jest naprawdę wiele, są to stare i prestiżowe wille.
Istnieje wiele atrakcji, które oferuje miasto Florencji. Oprócz wyżej wymienionych zabytków i pałaców, znane są place (del Duomo, Signoria, San Lorenzo, Santa Croce, wymieniając tylko kilka), zabytkowe teatry (Verdi, Pergola, Goldoni, Niccolini, Pulcini), mosty (Stary Most, Ponte alle Grazie, Santa Trinita, Most alla Carraja), mury i bramy.
Każdy, kto chce kupić epokową willę znajdzie ją w uroczym otoczeniu miasta Florencji, która najlepiej odpowiada tym potrzebom.