HISTORYCZNA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W TOSKANII

69 zdjęć

W pozycji dominującej na wzgórzach Valdera, z panoramicznym widokiem 360 ° na dziewiczą przyrodę, znajduje się na sprzedaż ta typowa toskańska posiadłość.
Całkowita powierzchnia domu, dziś wykorzystywana jako agroturyzm, to 900 metrów kwadratowych dystrybuowanych na dwie oddzielne nieruchomości, które aktualnie posiadają pięć apartamentów, trzy w głównym budynku, dwa w dużej stodole.
Apartamenty, z trzema lub czterema sypialniami każdy, są w pełni umeblowane w toskańskim stylu, z tradycyjnym kominkiem i eleganckimi wykończeniami z rustykalnym smakiem. Wspólny basen położony jest w panoramicznym i prywatnym miejscu, z dala od budynków, aby zapewnić więcej prywatności. Znajduje się tu również zadaszony parking, dependance i park zabaw dla dzieci.
Park o ok. 10.000 metrów kwadratowych otacza toskański dom na sprzedaż i „gości” około 600 drzew oliwnych, które produkują doskonałą oliwę z oliwek wysokiej jakości.
Jest to bez wątpienia prestiżowa nieruchomość, która łączy w sobie wyjątkowe środowisko naturalne i silne konotacje historyczne: w rzeczywistości budynek i kościół architektury romańskiej sięga co najmniej do XIII wieku, niedawno przeprowadzono uważne interwencje konserwatorskie, co stało się konieczne po kilku zmianach własnościowych.
Prace sprawiły możliwym odczytanie z powrotem pochodzenie kościoła romańskiego, typowej architektury świecko romańskiej Valdery, podkreśliły cechy typowe dla toskańskiego gospodarstwa i wzmocniły charakter stodoły, w tym samym czasie, aspekt turystyczny, jak również jakości środowiska naturalnego i kulturowego, kontynuując uprawę drzew oliwnych, zgodnie z tradycją miejsca.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Piza

Typologia: agroturyzm – toskańska posiadłość

Powierzchnia wewnętrzna: 900 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 10 ha

Apartament 1 - Parter: 90 mq
Pokój dzienny z kominkiem
3 dwuosobowe pokoje
2 łazienki
Kuchnia
Taras z meblami i ogród

Apartament 2 - Pierwsze piętro: 130 mq
Pokój dzienny z kominkiem
Jadalnia
4 podwójne pokoje
2 łazienki
Kuchnia
Ogród z meblami

Apartament 3 - pierwsze piętro: 140 mkw
Pokój dzienny z kominkiem
Jadalnia
3 pokoje dwuosobowe
Poddasze
2 łazienki
Kuchnia
Taras z meblami i ogród

Apartament 4 - parter / pierwsze piętro: 140 mq
Pokój dzienny z kominkiem
Jadalnia
4 podwójne pokoje
2 łazienki
Kuchnia
Taras z meblami i ogród

Apartament 5 - parter / pierwsze piętro: 140 mq
Pokój dzienny z kominkiem
Jadalnia
4 podwójne pokoje
2 łazienki
Kuchnia
Taras z meblami i ogród

Basen
Romański kościół
Produkcja oleju

Lotnisko Piza 38 km - Florencja 75 km – Siena 73 km – Lucca 45 km – S. Gimignano 32 km – Volterra 29 km – Mare 45 km – Golf 11 km – termy 18 km – stacja kolejowa 16 km – Port Livorno 47 km

Ref: 1027
cena: € 2.250.000

posiadłość na sprzedaż

toskański rustyk
prestiżowe nieruchomości toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Piza

Toskańskie miasto o wielkim znaczeniu, Piza zawdzięcza swoją sławę słynnej wieży, która stoi na Placu Miracoli, obok baptysterium i katedry, uznanej jako dziedzictwo ludzkości i milionów turystów.
Miejsce święte dla wielu obcokrajowców zwiedzających ten piękny kraj,  Piza ma również wiele innych miejsc godnych uwagi, takich jak Plac Cavalieri, Lungarni (Mediceo, Gambacorti, Pacinotti, Galilei, Sonnino, Simonelli), Pałac Orologio, Wieża  Muda i wiele wiele innych.
W pobliżu Pizy znajduje się wiele wiosek o dużym znaczeniu historycznym i artystycznym, które łączą perły architektury, jak wspaniałe luksusowe wille i epokowe rezydencje o ogromnej wartości i jakości, prawdziwe dzieła sztuki, gdzie luksus łączy się z elegancją i tradycją Toskanii.