HISTORYCZNA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W CHIANTI

53 zdjęć
Położony na słodkich w wzgórzach Chianti, zaledwie kilka kilometrów od Sieny, jest na sprzedaż ten prestiżowy majątek.
Znajduje się w doskonałej lokalizacji z widokiem 360 stopni na wzgórza Toskanii - Siena, San Gimignano i okoliczne gminy, nieruchomość jest otoczona dużym, prostym i zadbanym ogrodem. Duży taras dominuje nad krajobrazem i jest idealnym miejscem na odpoczynek i relaks, może na także na kieliszek dobrego wina.
Zewnętrznie, gospodarstwo na sprzedaż obejmuje obszar około 200 hektarów, z czego 22 ha przeznaczone są do specjalistycznych winnic (odmiany uprawiane winogron to: Vernaccia z San Gimignano, Sangiovese i inne rodzime), 5 hektarów gajów oliwnych i 60 hektarów zboża.
Toskańska nieruchomość na sprzedaż, z XVIII wieku, podzielona jest na osiem apartamentów, każdy z osobnym wejściem i plac ze stołem z krzesłami.
Pierwszy o 54 metrach kwadratowych, znajduje się na parterze i jest podzielony między salon / wyposażoną kuchnię, łazienkę, dwie podwójne sypialnie. Drugi, o 44 metrach kwadratowych, znajduje się również na parterze i jest podzielony między salon / wyposażoną kuchnię, łazienkę, sypialnię z podwójnym łóżkiem. Na parterze znajduje się również trzeci apartament z 42 metrami kwadratowymi z salonem / wyposażoną kuchnią, łazienką, sypialnią z podwójnym łóżkiem i czwarty apartament o 59 metrach kwadratowych z salonem / wyposażoną kuchnią, łazienką, dwoma pokojami.
Wchodząc na pierwsze piętro toskańskiej nieruchomości znajdziemy piąty apartament o 52 metrach kwadratowych, z salonem / wyposażoną kuchnią, łazienką, dwoma pokojami. Także szósty apartament z 44 metrami kwadratowymi, z salonem / wyposażoną kuchnią, sypialnią z podwójnym łóżkiem, znajduje się na pierwszym piętrze. Również na tym piętrze znajdują się siódmy apartament o 52 metrach kwadratowych, z salonem / wyposażoną kuchnią, łazienką, sypialnią z podwójnym łóżkiem i ósmy o 75 metrach kwadratowych, z salonem / wyposażoną kuchnią, dwoma łazienkami, dwoma sypialniami z podwójnymi łóżkami (jedna z nich z wyjściem na balkon o 6 metrach kwadratowych) i pokojem z dwoma łóżkami.
W ogrodzie zanurzony jest basen o 7 x 14 metrów; nie daleko od budynku znajduje się również kort tenisowy.
Nieruchomości na sprzedaż w Chianti towarzyszy ładny parking, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce do grillowania, oprócz wspaniałego widoku na panoramę o 360 °.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Chianti


Typologia: prestiżowy majątek - majątek w Chianti


Powierzchnia wewnętrzna: 428 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 200 ha


8 apartamentów (każdy z osobnym wejściem i placem ze stołem i krzesłami):
 
1. Parter, 54 mq, salon / wyposażona kuchnia, łazienka, dwie sypialnie.
2. Parter, 44 mq, salon / wyposażona kuchnia, łazienka, sypialnia z podwójnym łóżkiem.
3. Parter, 42 mq, salon / wyposażona kuchnia, łazienka, sypialnia z podwójnym łóżkiem.
4. Parter, 59 mq, salon / wyposażona kuchnia, łazienka, dwie sypialnie.
5. Pierwsze piętro, 52 mq, salon / wyposażona kuchnia, łazienka, dwie sypialnie.
6. Pierwsze piętro, 44 mq, salon / wyposażona kuchnia, sypialnia z podwójnym łóżkiem.
7. Pierwsze piętro, 52 mq, salon / wyposażona kuchnia, łazienka, sypialnia z podwójnym łóżkiem.
8. Pierwsze piętro, 75 mq, salon / wyposażona kuchnia, dwie łazienki, dwie dwuosobowe sypialnie (jedna z wyjściem na balkon o 6 mq) i pokój z dwoma łóżkami.


200 ha gruntów, z czego:
22 ha przeznaczone na specjalistyczne winnice (uprawiane odmiany winogron: Vernaccia z San Gimignano, Sangiovese i inne rodzime)
5 hektarów gajów oliwnych,
60 hektarów zboża.


Basen z 7 x 14
Kort tenisowy
Prywatny parking
Plac zabaw dla dzieci
Miejsce na grilla

Toskania - Siena. Siena 28 km - Impruneta 30 km - Montevarchi 40 km - Florencja 35 km - Piza 60 km - Lucca 60 km - Livorno 60 km.

Ref: 0672
cena: Ponad 10mil

firma winiarska

ekskluzywna rezydencja
real estate siena

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Toskania - Siena. Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych w tym regionie. Zauważona na świecie dzięki ogromnemu dziedzictwu kulturowemu i artystycznemu, krajobrazowi i historii, Siena jest również słynna z Palio, które biegnie przez piękny Plac Campo.
Zabytkowe centrum Sieny, jego niezrównana uroda, w 1995 roku zostało nagrodzone przez UNESCO tytułem Dziedzictwa Ludzkości.
Istnieje wiele religijnych i cywilnych budynków o dużym znaczeniu. Żeby wymienić tylko kilka z nich: Katedra, Bazylika dell’Osservanza, Kościół św. Dominika, Kościół franciszkanów, Pałac Bargagli, Pałac Bisdomini, Pałac Bichi Ruspoli, Pałac Tolomei i wiele innych. Wśród interesujących miejsc pamiętamy słynny Plac Campo, Logge Papieskie i te z Mercanzia, Twierdza Medyceuszy i Porta Romana.
Istnieje wiele luksusowych willi i rezydencji na terytorium Sieny, zarówno w centrum miasta jak i w okolicznych wsiach: idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, te miejsca są idealne dla wszystkich, którzy dążą do piękna i luksusu bez konieczności porzucania spokoju i ciszy na tych ziemiach, na których można w nimi w pełni oddychać.