HISTORYCZNA, LUKSUSOWA WILLA WE FLORENCJI

51 zdjęć

Kilka kilometrów od miasta Florencji znajduje się zabytkowa, luksusowa willa na sprzedaż.
Kompleks nieruchomości jest atutem wartości historycznej i kulturalnej którego historia jest ściśle związana z terytorium do niego należącym, którego początki sięgają prawdopodobnie 1300 roku.
Na początku '500 ważna rodzina nabyła nieruchomość, zamieniając ją i zamieniając na reprezentującą na ogromnej własności ziemskiej.
Herb rodziny jest nadal umieszczony w przedniej części willi między drugim i trzecim piętrem nad ziemią. Wiele ważnych postaci historycznych odwiedziło tę rezydencję, w tym szlachta i kardynałowie.
Ta prestiżowa nieruchomość mieści się na 14 hektarach, o łącznej powierzchni 3000 metrów kwadratowych; znajduje się tu pięćdziesiąt bardzo luksusowych pokoi, sześćdziesiąt łazienek, cztery wspaniałe baseny termalne.
Atmosfera, którą się oddycha przechodząc przez przestronne sale bogate we freski i eleganckie obrazy, wyrafinowana, elegancka, charakterystyczna tylko dla epokowych rezydencji o świetności którą posiada.
Na zewnątrz, bujny ogród z dwoma hektarami wokół nieruchomości szczyci się prywatnym polem golfowym.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Florencja

Powierzchnia wewnętrzna: 3.000 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 14 ha

50 pokoi
60 łazienek
4 termalne baseny
Ogród: 2 ha
Możliwość budowy lotniska dla helikopterów
Pole golfowe

Lucca 40 km - Piza 40 km  - Siena 55 km  - Forte dei Marmi 65 km  - Monte Abetone 50 km - Termy Montecatini 20 km  - lotnisko Florencja 20 km

Ref: 0980
cena: Od 5mil do 10mil

historyczne wille

prestiżowe nieruchomości
florencja

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Florencja

Florencja, jest powszechnie uznawana jako miasto sztuki, z bezcennym zbiorem prac, które przekształcają się w tkankę miejską. Serce Florencji Piazza della Signoria, gdzie góruje Pałac Vecchio i Galeria Uffizi. Kilka kroków od hotelu znajduje się Katedra ze wspaniałą kopułą Brunelleschi i towarzyszącą jej dzwonnicą i baptysterium San Giovanni, ze słynnymi drzwiami z brązu.
Rzeka Arno, która przechodzi przez miasto Toskani pełna jest pięknych willi na sprzedaż zajmuje ważne miejsce w historii Florencji. Wśród mostów przecinających Ponte Vecchio, który jest unikalny w świecie, z cechami sklepów jubilerskich. Przecina szlachetny Corridoio Vasari, jedyny most w mieście, który przetrwał II wojnę światową. Lewym brzegiem rzeki Arno jest Oltrarno, obszar, w którym można jeszcze oddychać, między jego świeckimi warsztatami, atmosferą epokowej Florencji.