HISTORYCZNA LUKSUSOWA WILLA W TOSKANII

34 zdjęć
W samym sercu Valdichiana, w Arezzo, jest na sprzedaż ten antyczny kompleks rezydencjalny, którego początki sięgają XVI w., otoczony parkiem bogato obsadzonego dębami, sosnami, cyprysami i akacjami. W ciągu wieków kilka rodzin posiadało ten majątek, składający się z willi i posiadłości na sprzedaż, które znacznie poszerzono i zmodyfikowano strukturę aż do jego obecnego wyglądu.
Początkowo budynek składał się tylko z okazałego domu z wieżą, który został opracowany w wysokości, w której parter zajmowała stajnia, głównym obszarem było piętro z częścią dzienną, drugie piętro natomiast częścią sypialną. Następnie, w 1650 roku, budynek stał się gospodarstwem, a sto lat później zbudowano ganek i nową wieżę po zachodniej stronie struktury, tworząc symetryczną elewację i dając dostojny wygląd prestiżowej willi, teraz na sprzedaż w Toskanii. W 1800 roku zabytkowa willa została powiększona i stała się luksusową willą, na początku 1900 został zrealizowany dodatkowy budynek w sąsiedztwie zachodniej wieży.
Obecnie wschodnia część kompleksu jest utworzona z oryginalnej wieży i przyległej kolonialnej willi, które wspólnie utworzyły jedno zamieszkanie na sprzedaż we Włoszech, w których piwnica jest zajęta przez winnice, na parterze znajduje się łazienka, kuchnia i cztery pokoje-salony, a pierwsze i drugie piętro to obszar nocny.
Centralna część konstrukcji na sprzedaż w Arezzo, składa się z ganku, w przeszłości wykorzystywanego jako stajnie i garaże, w których teraz jest pięć apartamentów. Historyczna willa po wschodniej części została powiększona o oryginalny rdzeń, który został zmodyfikowany w 1800 r. i dziś parter jest zajęty przez piwnicę nad którą mieści się obszar dzienny z kuchnią i salą. Schody z podwójną rampą łączą to piętro z piętrem głównym z pokojami.
Jest przewidziany planu naprawczy we odniesieniu do oryginalnej architektury z możliwością przerobienia tej luksusowej willi w Toskanii na wiele zastosowań: mieszkalnych, turystyczno-hotelarskich, rekreacyjnej lub wypoczynkowej. 

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Arezzo
Lokalizacja: Valdichiana

Typologia: Willa Toskania – Posiadłości na sprzedaż Toskania
Powierzchnia wewnętrzna: 1760 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 9300 mq

Luksusowa nieruchomość:
12 sypialni
4 łazienki
1 pokój dzienny
4 salon
1 kuchnia

5 apartamentów

Willa:
3 sypialnie
1 łazienka
3 pokoje dzienne
1 kuchnia

jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne

Park: 9300 mq

Toskania - Arezzo – Valdichiana: Arezzo 18 km - Montepulciano 29 km - jezioro Trasimeno 33 km - Cortona 37 km - Siena 42 km – klub golfowy 11 km – kąpieliska termalne 7 km - lotnisko Perugia 78 km - zjazd z autostrady: Monte San Savino 3 km.

Ref: 0399
cena: Od 2,5mil do 5mil

domostwo w toskanii

zamek siena
prestiżowa nieruchomość

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Valdichiana

Toskania - Arezzo - Valdichiana: Monte San Savino, położony w samym sercu Valdichiana, jest starożytną osadą, w której znaleziono wiele śladów cywilizacji Etrusków podczas wykopalisk prowadzonych pod koniec '800. Starożytny kościół parafialny wsi w Toskanii, początkowo znajdował się poniżej wzgórza, został przeniesiony na wierzch pod koniec XII wieku, podczas gdy historia Monte San Savino stopniowo osiadła wzdłuż tej ścieżki, która była wspólna dla wielu miast w Toskanii: będąc z częścią guelfa, w pobliżu Florencji, Monte ucierpiało z woli biskupa Arezzo Guido Tarlati, ghibellino, zniszczono jej mury w 1325 r. Ale od roku 1337, wieś w Toskanii zostaał ponownie zamieszkana i przeszła pod rządy Perugii, a następnie Sieny (w 1384) z powrotem pod rządami Florencji, która wysłała burmistrza i zastępców do wymierzania sprawiedliwości. Monte San Savino miała swój rozkwit w drugiej połowie XV i XVI w., kiedy rozkwitła tu rodzina Ciocchi-Di Monte, pochodząca z Florencji.
W 1550 roku Giovanni Maria di Monte został wybrany papieżem o imieniu Juliusz III: po tym wydarzeniu, książę Toskanii, Cosimo I de Medici, dał Monte San Savino tytuł powiatu bratu papieża, Baldumo Di Monte. Miejscowości Monte San Savino w Toskanii znalazła się pod bezpośrednim panowaniem Wielkiego Księstwa w 1748 roku. Podczas plebiscytu 1860, z 1635 wyborcami savinesi, 1594 opowiedziało się za przyłączeniem Toskanii do Piemontu, podczas referendum instytucjonalnego 2 czerwca 1946 r. głosy dla republiki były 3231, dla monarchii 1758. Z dekretu (22 lipca 1991), prezydent Rzeczypospolitej przyznał Monte San Savino tytuł miasta.