Historyczna luksusowa willa w Marche

full screen
57 zdjęć

W Marche, w prowincji Pesaro, jest na sprzedaż ta cudowna luksusowa rezydencja, której początki sięgają prawdopodobnie XVI wieku.
Według niektórych dokumentów luksusowa willa należała do szlacheckiej rodziny okolicy i została odrestaurowana pod koniec 1600 roku przyjmując wygląd bardzo podobny do obecnego.
Rezydencja znajduje się na wzgórzu, otoczona jest dużym parkiem o około 4 hektarach bogatych w rzadkie gatunki roślin, jest położona w bujnej roślinności śródziemnomorskiej z cyprysami i sosnami a można do niej dojść idąc wzdłuż zadrzewionej ulicy. To strategiczne położenie zapewnia kontrolę terytorium zarówno od morza jak i od tyłu.
Willa była później używana jako letnia rezydencja i dom myśliwski i pomimo licznych interwencji zachowuje swoje pierwotne piękno: fasada z cegły to rozpoznawalne elementy pierwotnego budynku, podczas gdy jedna z dwóch wież jest całkowicie zachowana i posiada nadal oryginalne mury, u jej podstaw znajduje się prywatna kaplica poświęcona Matce Bożej Łez.
Główny budynek charakteryzuje się podwójnym portykiem z imponującymi kwadratowymi kolumnami. Łukowe okna mają framugi z terakoty i chowane żaluzje, z przepięknym widokiem na miasto Fano i Pesaro.
Wnętrze tej pięknej zabytkowej willi to powierzchnia o około 2.500 metrach kwadratowych i posiada przestronne pomieszczenia rozłożone na kilku poziomach, nadaje się również do budowy spektakularnego hotelu.

informacje techniczne

Region: Marche
Województwo: Pesaro i Urbino

Typologia: zabytkowa willa, luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2.500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 4 ha

Zewnętrzna loggia
Kolumny
Elewacja z cegły
Wieża z blankami

Morze 3 km - Pesaro 9 km - Urbino 38 km - San Marino 60 km - Bolonia 160 km - Rimini 50 km

Ref: 1261
cena: Od 5mil do 10mil

wille i zamki

marche
lionard

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Pesaro

Pesaro, piękne nadmorskie miasteczko w Marche, Urbino jest stolicą "Riwiery Wzgórz".
Charakteryzuje się niezwykle bogatym krajobrazem, który oferuje zarówno morze i wzgórza, wspaniałe widoki, gdzie luksusowe wille urozmaicają krajobrazy rzadkiej urody.
Góry, wzgórza, przybrzeża, wsie i miasta łączą się w prowincji Pesaro i tworzą tło do powierzchni o bogatej historii, oferują wyjątkowe dziedzictwo architektoniczne zamków, pałaców i domów marzeń.
Geologia tego obszaru jest nie do stracenia dla miłośników turystyki, ale nie tylko: zbocza Apeninów aż do Adriatyku, tu każdy znajdzie swoją doskonałą lokalizację, w której można żyć w łagodnym i przyjemnym klimacie przez cały rok.
Dom słynnego kompozytora Gioacchino Rossiniego, który stał na czele z oranżerią i teatrem, Pesaro jest również światowym punktem odniesienia dla opery.
Doskonałe usługi, życie społeczne, możliwości do uprawiania wielu sportów, wspaniałe plaże, dyskretne i poufne miejsca, to i wiele więcej ma do zaoferowania ta piękna prowincja w środkowych Włoszech.