Historyczna luksusowa willa na sprzedaż w Varese

full screen
63 zdjęć

W prowincji Varese, w połowie drogi między Mediolanem a Como, jest na sprzedaż ten wyjątkowy kompleks architektoniczny pochodzący z okresu renesansu, składa się on z majestatycznej luksusowej willi i jej przybudówkami.
Zbudowana na wzgórzu około 400 metrów nad poziomem morza, nieruchomość jest wynikiem wielowiekowych przetwarzań gier architektonicznych zaczynając od rzymskiej wieży na której został wybudowany średniowieczny zamek.
Wewnętrzna powierzchnia wynosi około 10.500 metrów kwadratowych i 18 hektarów parku ogrodzonego murem starego miasta otaczającego luksusowe nieruchomości na sprzedaż.
Scenografia jest imponująca, rezydencja ma bogatą historię perypetii i osobistości, które tu mieszkały; była również gospodarzem, aż do dziesięciu lat temu, prawdziwego muzeum, które od tego czasu zostało przeniesione i którego świadectwa nadal posiada.
Nieruchomość ma 40 pokoi z łazienką i posiada naprawdę ogromne reprezentacyjne sale, a także teatr, zabytkową salę bilardową, dwa piękne dziedzińce, salon muzyczny, bibliotekę, winiarnię. Parkowi, zaprojektowanemu przez znanego architekta pod koniec '700, poświęcono prace o wielkiej staranności i dbałości, tak, że dziś możemy opisać go jako prawdziwe laboratorium botaniki, które posiada oprócz innych rzeczy, między innymi gatunki roślin pochodzące z Meksyku i z Kalifornii i daje w swoim zalesieniu schronienie i ochronę da jeleni i koźląt.
Wreszcie znajdziemy stajnie dla koni, prywatny kościół, basen, kort tenisowy i kręgielnię na świeżym powietrzu, prywatny staw, który dopełnia ten wyjątkowy, wymarzony dom na sprzedaż w Varese, Lombardii.

informacje techniczne

Lombardia Region
Województwo: Varese

Typologia: zabytkowa luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 10.500 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 18 ha

40 sypialni
Sale reprezentacyjne
Teatr
Sala bilardowa
Pokój muzyczny
Dziedzińce
Piwnica
Basen
Park
Las
Ogród botaniczny
Stajnie
Prywatna kościół
Kort tenisowy
Kort do gry w kule
Prywatne jezioro

Varese 15 km - jezioro Maggiore 40 km - Mediolan 60 km - lotnisko w Mediolanie Milano-Malpensa 43 km - Lugano 35 km

Ref: 0632
cena: Oferta zarezerwowana

wille lombardia

varese
historyczne posiadłości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Varese

Prowincja Varese obejmuje północną Lombardię, i jest to obszar pełen zieleni chroniony podnóżami Alp. Jesteśmy kilka kilometrów od Mediolanu, włoskiego kapitału ekonomicznego, od lotniska Malpensa i Szwajcarii.
Ten obszar słynie z licznych jezior, wśród których najbardziej znane jest jezioro Maggiore, również znane ze swoich wspaniałych luksusowych willi, które charakteryzują jego brzegi.
Jakość krajobrazu tego obszaru jest cudowna i ceniona za granicą, możemy znaleźć tu wiele doskonałych hoteli, struktur rekreacyjnych, kempingów, gospodarstw rolnych, bed and breakfast, obiekty sportowe różnego rodzaju, w tym znakomite pola golfowe, miejsca do jazdy konnej, ścieżki rowerowe i prestiżowe obiekty konferencyjne.
„Zielona Prowincja” z definicji virtu’ dziedzictwa przyrodniczego, pomimo niezwykłej koncentracji ośrodków miejskich i działalności człowieka, prestiżowe nieruchomości cieszyą się lokalizacją i niesamowitymi widokami niezwykłej urody.