Historyczna luksusowa willa na sprzedaż w Sienie

full screen
63 zdjęć

Zanurzona w krajobrazie Siena, wśród pól uprawnych i łąk charakterystycznych dla tych obszarów popularnych na całym świecie, jest na sprzedaż ta wyjątkowa, zabytkowa willa.
Jest to budynek pochodzący z XVII wieku, imponujący, zbudowany z kamienia według starożytnej tradycji Toskanii, z lokalnych materiałów i w stylu typowych toskańskich domów. Został poddany starannej renowacji i jest dziś w dobrym stanie, łącząc wysoki poziom komfortu, z pięknym basenem z podgrzewaną wodą i kortem tenisowym ściśle łączy się z kulturą tych miejsc.
Prestiżowa willa w Sienie ma powierzchnię około 2.200 metrów kwadratowych na kilku poziomach, ma cztery wejścia i jest otoczona prywatnym ogrodzonym parkiem o około 4 ha z zadbanymi ogrodami porośniętymi krzewami, esencjami i klombami, cytrusami, posiada szopę na narzędzia, ogród i sad. Na dodatkowych 18 hektarach terenu należącego do posiadłości znajduje się około 250 drzew oliwnych i gruntów ornych.
Urocza altana z kamienia to idealne miejsce do relaksu, daje możliwość pozostania na zewnątrz na kolacje przy basenie.
Wnętrze domu jest następujące: na parterze jest duży salon o powierzchni 60 metrów kwadratowych, kuchnia, trzy odnowione pokoje, ładna kaplica, różne pomieszczenia gospodarcze i garaż. Na pierwszym piętrze znajduje się duży hol wejściowy prowadzący do salonu z kominkiem, za salą sala telewizyjna, jadalnia, dwie kuchnie, jedna antyczna, studio, pięć pięknych sypialni w tym cztery z łazienką, balkon i pralnia. Na najwyższym piętrze, drugim, znajduje się również pokój dzienny, salon, biblioteka, sześć pokoi, w tym pięć z łazienką.
Duże i przestronne obszary wewnętrzne i zewnętrzne, które oferuje willa, w połączeniu z unikalną lokalizacją, zaledwie kilka kroków od zabytkowego centrum Sieny, sprawiają, że staje się nieruchomością o dużym prestiżu i wielkiej wartości.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Siena

Typologia: zabytkowa willa - luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 2.200 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 22 ha

Ogrodzony park: 4 ha
Tereny: 18 ha
Basen z podgrzewaną wodą
Kort tenisowy
Altana
Ogród
Ogród warzywny
Sad
250 drzew oliwnych
Duża weranda
Dom na narzędzia
Cytrusy

Siena – Plac Campo 7 km - San Gimignano 50 km - Florencja 80 km - Volterra 50 km - Piza 145 km - Arezzo 80 km

Ref: 1195
cena: Od 2,5mil do 5mil

wille w siena

toskania
wille i posiadłości

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Siena

Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych i znanych w regionie i na świcie dzięki bogatej kulturze, sztuce, dziedzictwu i historii krajobrazu, Siena jest również znana ze słynnego Palio prowadzonego na Placu del Campo.
Zabytkowe centrum Sieny w 1995 roku zostało wpisane przez UNESCO na listę światowego dziedzictwa dzięki swojemu niesamowitemu pięknu.
Istnieje wiele religijnych i cywilnych budynków o ogromnym znaczeniu, które można tu znaleźć Katedra w Sienie, Kościół św. Dominika, Kościół św. Franciszka, Bazylika dell'Osservanza, Pałac Bargagli, Pałac Bichi Ruspoli i wiele innych.
Istnieje wiele luksusowych willi i rezydencji na terytorium Sieny, w centrum miasta, w okolicznych wioskach: są to idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, idealne dla tych, którzy cenią sobie piękno i luksus bez utraty spokoju, który może być nadal odczuwany na tych ziemiach.