HISTORYCZNA LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ W MARCHE

43 zdjęć

Na szczycie wzgórza, zaledwie kilka kilometrów od starego miasta, znajduje się ta luksusowa willa na sprzedaż w Macerata.
Całkowita powierzchnia kompleksu to ponad 13.000 metrów kwadratowych, o łącznej powierzchni 5 ha.
Willa stoi na pozostałościach dawnej fortyfikacji znanej już w XII wieku, następnie stała się, w XVI wieku, okazałym budynkiem, który był zarządzany i kontrolowany przez farmę ważnej lokalnej rodziny.
Budynek, rozbudowany i odnowiony w połowie XVIII wieku, składa się, oprócz wspaniałej willi, z dużego cennego ogrodu włoskiego, z pewnością jednego z najbardziej spektakularnych na półwyspie, dużego lasu, małego barokowego kościoła pod wezwaniem św. Filipa , serii szeregowych domów, stajni, magazynów i szklarni na cytrusy.
Ekspozycja pięknej luksusowej willi na sprzedaż w Macerata nie jest przypadkowa: dobrze zorientowana na słońcu i osłonięta od wiatru, umożliwia i ułatwia wzrost roślin ozdobnych, zwłaszcza owoców cytrusowych, uprawianych w dużych glinianych wazonach z ‘800.
Uroczy ogród, jest ramką dla tego prawdziwego rarytasu, widzianego również z zewnątz. Jest to w rzeczywistości jedyny ogród z ‘700 zachowany w każdym szczególe: od mebli do jaskiń, klombów w kształcie gwiazd. Duży otaczający las, który wygląda jak angielski ogród z licznymi drzewami, gości sztuczne jezioro, a ze szczytu wzgórza pozwala na zapierające dech w piersiach widoki na dolinę sięgającą do morza.

informacje techniczne

Region: Marche
Województwo: Macerata

Typologia: historyczna willa

Powierzchni wewnętrzna: 13.117,34 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 5 ha

Główna willa
Domy szeregowe
Stajnie
Magazyny
Szklarnia na cytrusy
Barokowy kościół
Ogród włoski z '700
Prywatny las
Sztuczne jezioro

Ancona 30 km – zjazd z autostrady Loreto/Porto Recanati 1 km - Pesaro 125 km - S. Benedetto del Tronto 50 km - San Marino 150 km

Ref: 1013
cena: € 15.500.000

marche

włoski ogród
historyczne wille

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Macerata

Obmywana przez Morze Adriatyckie, województwo Macerata jest największym w regionie Marche, prezentuje głównie zielone wzgórza, typowe dla półwyspu włoskiego. Wiele z zabytkowych ulic przecinających tę prowincję prowadziły do Rzymu.
Szczególnie bogata w sztukę renesansu, baroku i XVIII wieku, wśród najbardziej reprezentatywnych zabytków Macerata należy wspomnieć o Arena Sferisteriodi Ireno Aleandri, wspaniały przykład architektury neoklasycystycznej.
Stare mury są wciąż obecne w niemal nienaruszonym stanie i otaczają stare miasto, ogromne i imponujące. Wiele muzeów i starożytny Uniwersytet sprawiają Macerata kulturowym punktem odniesienia.
Jest to obszar o wielkim uroku i historii, bogatym w historyczne rezydencje, zamki i wspaniałe luksusowe wille.