Historyczna, luksusowa willa na sprzedaż w Lucca

74 zdjęć

Ta spektakularna, luksusowa willa jest na sprzedaż blisko Lucca, jest w pełni częścią prestiżowych i zabytkowych willi w Lucca.
Nieruchomość pochodzi z 1500 i była domem jednych z najbardziej wpływowych rodzin w okolicy, które z miłością i troską zachowały ją w doskonałym stanie przez wieki.
Zabytkowa willa w Lucca jest zbudowana na trzech piętrach, plus piwnica, ma piękne ogrody, gaje oliwne i lasy o łącznej powierzchni około 17 ha.
Nieruchomość na sprzedaż posiada cztery aneksy: dom dozorcy o 100 metrach kwadratowych, teren byłego młyna o 100 metrach kwadratowych na dwóch piętrach, szklarnię cytryn o 200 metrach kwadratowych, była szklarnia przebudowana na kawalerkę o 35 metrach kwadratowych.
Wnętrza epokowej willi są gustownie urządzone i posiadają wykończenia o dużej wartości, jak również elementy architektoniczne i dekoracyjne o niezaprzeczalnym uroku typowym dla okresu budowy i wyniku różnych interwencji, które miały miejsce w następnych wiekach.
Budynek otoczony jest pięknym ogrodem, rozłożonym na wielu poziomach; naprzeciwko zabytkowej elewacji są dwa ogrody, otoczone kamiennymi murami. Rzadka kamelia z drugiej połowy XVIII wieku, uważana jest za jedną z największych i najstarszych w Europie, wyróżnia się imponującym kulistym kształtem o około ośmiu metrach wysokości i pięknymi różowymi kwiatami.
Prawdziwy dom marzeń, świadectwo prestiżu Lucca, który nadal fascynuje włoskich i zagranicznych klientów.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Lucca

Typologia: epokowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 1.035 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 17 ha

Główna willa: 600 mq
3 piętra + piwnica
Aneks: 100 mq
Stajnia: 100 mq
Szklarnia cytryn: 200 mq
Była szklarnia: 35 mq
4 ogrody
Winnica
1000 drzew oliwnych

Toskania - Lucca: Piza 20 km - Florencja 62 km - Lucca 15 km - Versilia 18 km - Klub golfowy 5 km - 18 km - kąpieliska termalne 18 km - wyciągi narciarskie 48 km - lotnisko Pisa 39 km - Autostrada 15 km

Ref: 0843
cena: Oferta zarezerwowana

lucca

epokowe wille
wille toskania

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Lucca

Ta piękna, luksusowa, epokowa willa znajduje się w Toskanii, Lucca, mieście wiecznego piękna i słynnej historii: jest to starożytna osada Ligurii, według niektórych historyków, ale prawdopodobnie zawdzięcza swoje pochodzenie od etrusków. Lucca posiada wiele luksusowych nieruchomości  i nieruchomości o wielkim historycznym prestiżu, od zawsze w nienaruszonym stanie zachowując wiele cech typowych dla czasów starożytnych, takich jak na przykład forum i imponujące romańskie kościoły.
Zajęta przez wieki przez Gotów, a potem Bizancjum, Lucca była jednym z najważniejszych stolic królestwa Lombardii. W przeciągu lat była pod rządami wielu, ale pewne jest, że Lucca była jednym z najważniejszych miast włoskiego średniowiecza zachowując to znaczenie i świetność do dziś.