HISTORYCZNA LUKSUSOWA POSIADŁOŚĆ NA SPRZEDAŻ W RIETI

72 zdjęć

Kilka kilometrów od Rieti wyłania się z zieleni ta piękna luksusowa nieruchomość, której wygląd jest podobny do zamku, ale jest to wielki klasztor pochodzący z połowy XIII wieku, kiedy to został zbudowany przez zakon cystersów.
Wykonany w okresie przejściowym między stylem romańskim i gotyckim, majestatyczny budynek, umiejętnie i starannie odrestaurowany w ostatnich latach we współpracy z Kuratorium, prezentuje zdecydowanie dominujące cechy tego drugiego.
Plan  jest typowy dla tego okresu, kościół skierowany jest na północ, klasztor na wschód i południe z pięknym widokiem na dolinę, patio na zachód, które zamyka się z trzech stron, zabezpieczony wysokim murem.
Opactwo gościło, na przestrzeni wieków, różne osobistości kościelne, aż w XIX wieku, z powodu złych warunków struktury, postanowiono sprzedać ją osobie prywatnej. Dzięki wrażliwości ostatnich właścicieli, którzy zainicjowali ważne prace, odrestaurowano i odnowiono nieruchomość, przez dwudzieścia lat, przywrócili nieruchomości luksus i świetność.
Do struktury, która ma powierzchnię 4.295 metrów kwadratowych, można się dostać przez duży podpiwniczony parking o 950 metrach kwadratowych, bardzo praktyczny, ale dyskretny.
Dawny kościół, o planie łacińskiego krzyża, podzielony na trzy nawy z dużymi kwadratowymi filarami, jest surowy i poważny, jest elementem, który na pewno wzbudza podziw.Duże wieże dzwonnicze posiadają wiele pomieszczeń i dużą wielofunkcyjną salę.
Pozostała część kompleksu została przekształcona w residence, zakwaterowania i apartamenty różnych rozmiarów o różnych rodzajach usługowych.
Wspaniały luksusowy obiekt na sprzedaż w Rieti o ponad 6000 metrach kwadratowych terenu posiada ścieżki i ogrody oraz las o ponad 13.000 metrów kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Lazio
Województwo: Rieti

Typologia: kompleks - opactwo

Powierzchnia wewnętrzna: 4295 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 19.945 mq

Powierzchnie tarasów: 239,60 mq
Powierzchnia klasztoru: 402, 50 mq
Powierzchnia zadaszonych tarasów: 27,90 mq
Powierzchnia garażu: 950 mq (X2)
Powierzchnia tarasu nad garażem: 1015 mq
Teren: 6785 mq
Las i las sosnowy: 13.160 mq

Rieti: Rzym 65 km - Fiumicino 100 km - Orbetello 180 km - jezioro Bracciano 100 km - Ostia 117 km

Ref: 1032
cena: Ponad 10mil

ekskluzywna residence

wille lazio
luxury real estate włochy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Rieti

Rieti jest miastem o wielkim dziedzictwie kulturowym, zostało zbudowane na świadectwach historycznych, artystycznych i archeologicznych, jest także pełne twórczej nowoczesności.
Wśród muzeów należy pamiętać Muzeum Civico, Bibliotekę Paroniana, wspaniały Teatr Flaviusa Wespazjana.
Znane jako starożytne miasto Sabinów, jest miastem o małych rozmiarach, ale pełnym uroku, tradycji ludowej, luksusowych zamków i klasztorów, ale także bogatym w otaczające ją, piękne wzgórza i dziewiczą przyrodę.
Na terytorium Rieti nie brakuje niezliczonych pięknych i prestiżowych willi, idealnych dla osób poszukujących komfortu, elegancji i luksusu w otoczeniu spokoju i prywatności, kilka kilometrów od słynnego miasta Rzymu.