GOSPODARSTWO WINIARSKIE NA SPRZEDAŻ W MONTALCINO

18 zdjęć
W Montalcino, jednemu z najbardziej znanych miejsc produkcji wina, jest na sprzedaż winnica, składająca się z typowej posiadłości w Toskanii, wykonana z kamienia o powierzchni 220 metrów kwadratowych, wyposażona w trzy budynki gospodarcze używane jako piwnica, magazyn. Winiarnia na sprzedaż w górach Sieny obejmuje 3 ha ziemi, z czego około 2 są zajęte przez gaje oliwne, sady i grunty orne, natomiast pozostała część jest poświęcona produkcji Brunello di Montalcino DOCG i Sant’Antimo Rosso DOC.
Główna posiadłość jest na trzech poziomach i piwnicy, która jest zajęta przez dwa pomieszczenia wykorzystywane jako miejsce do przechowywania i dojrzewania wina. Dwa pozostałe obszary techniczne, takie jak magazyn, drugi używany do dojrzewania wina, przylegają one do parteru budynku. Na tym samym poziomie, znajduje się łazienka, dwie sypialnie i schody prowadzące na pierwsze piętro. Jest ono również dostępne poprzez zewnętrzne schody i przez ganek, znajduje się tu przestronny salon z jadalnią wraz z kominkiem, kuchnia, dwie sypialnie i łazienka. Drewnianymi schodami w holu można dotrzeć do górnego poziomu, gdzie znajduje się mała wieża jest zajęta przez sypialnię z kominkiem, gdzie można podziwiać wspaniały widok na Toskanię.
Aby zakończyć opis posiadłości na sprzedaż w Montalcino - Siena – należy wspomnieć o trzech budynkach przeznaczonych jako magazyn i lokali do produkcji i dojrzewania wina.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Siena
Lokalizacja: Montalcino

Typologia: Firma winiarska – Posiadłości w Toskanii na sprzedaż
Powierzchnia wewnętrzna: 220 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 3 ha

Sypialnie: 4
Łazienki: 2
Salony: 1
Jadalnia: 1
Kuchnia: 1
jak również inne pokoje i pomieszczenia techniczne: 3
Teren: 3 ha

Toskania - Siena - Montalcino: Siena 49 km - Montepulciano 31 km - Grosseto 48 km - San Gimignano 76 km - Jezioro Trasimeno 58 km - Wybrzeże Etrusków 67 km - klub golfowy Valdichiana 55 km - Termy w Saturnia 38 km - lotnisko Siena 45 km – zjazd z autostrady: Bettole -sinalunga 32 km.

Ref: 0297
cena: Oferta zarezerwowana

sprzedaż prestiżowe wille

toskańskie wille
luksusowe domy

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Montalcino

Toskania - Siena – Montalcino: Montalcino to średniowieczne miasto, zostaje nazwane po raz pierwszy 29 grudnia 814 kiedy Ludwik Pio, syn Karola Magno oddaje całe terytorium w lenno do Apolinary, opactwa St Antimo. Rzeczywista wieś w Toskanii została zbudowana w 930, a kilka wieków później, w obrębie murów była taka jak jest dzisiaj. (W Montalcino stwierdzono jednak dowody epoki kamienia, epoki brązu, cywilizacji Etrusków. Wielka twierdza VI w. p.n.e. została odkopana w Civitella, co interesuje włoskich i zagranicznych uczonych).
Nasi przodkowie zbudowali nieregularną zbieraninę budynków, ale oryginalne zamieszkania, znaki kultury miejskiej. W tym miejscu „obarczona” realizacją ulic „płaskie i szerokie”, place „płaskie i duże”. W 1100 zbudowano ponad cztery kilometry murów, trzynaście wież obserwacyjnych i sześć drzwi. Zbudowano monumentalne budowle, katedrę pod wezwaniem Świętego Zbawiciela z XI wieku, następnie przebudowaną w stylu neoklasycystycznym w 1818 roku. Ratusz wsi w Toskanii z XIII wieku (struktura, która nie naśladuje żadnego innego), kościół św. Augustyna, który jest znany od 1227, z tego okresu pochodzi również część domów na placach, źródła Castellane, a nie daleko od Montalcino, słynne opactwo św. Antimo z XII wieku. Twierdza jest największą strukturą wojskową z XIV. Strutura urbanistyczna przypominalinie rzymskich budowli, drogę z północy (obecnie Piazza Cavour) osiągającą Drzwi Cerbaia na południe - Cardo - Kolejna ważna ulica, która zaczyna się od Vignolo, zachód sięga aktualną Via Ricasoli na zachód - Decumano - w rzeczywistości miasto jest w kształcie krzyża. Montalcino jest znane jako jedna z lokalizacji produkcji wina Toskanii i Włoch oraz Europy.