GOSPODARSTWO ROLNE NA SPRZEDAŻ W CHIANTI

34 zdjęć

W sercu Chanti na obszarze Via Francigena, obszarze Toskanii znanym ze znakomitych win, jest na sprzedaż gospodarstwo rolne i winnica.
W budynku głównym znajduje się typowe toskańskie gospodarstwo, które jest rozłożone na trzech piętrach, o regularnym kształcie i rozłożeniu świadczącym o kilkusetletniej historii, którego powierzchnia wynosi ponad 1.000 metrów kwadratowych. Nieruchomość ma rustykalny wygląd, z tradycyjną strukturą wewnętrzną zbudowaną z kamienia oraz wiele pomieszczeń o grubych murach, chłodnyc latem, a dobrze ogrzewających zimą.
Budynek jest podzielony na cztery apartamenty, z których trzy mają podwójne sypialnie i łazienkę, w jednym znajduje się pokój i łazienka. Dwa pokoje dzienne, jeden z nich z eleganckim, oryginalnym epokowym kominkiem. Wysokie sufity posiadają belki, jak to przystało na tradycję Toskanii.
Ośrodek otoczony jest przez winnice, które rozciągają się delikatnie na tym terytorium.
Duża piwnica składa się z dwóch lokali, gdzie odbywają się wszystkie etapy produkcji wina, od zbiorów do starzenia.
Teren domostwa na sprzedaż rozciąga się na około 44 hektary, z czego 7 ha to winnice,11 ha to gaj oliwy, 2 ha to grunty orne, pozostałe dzielą się na pastwiska i las. Dzięki jakości ziemi i powietrza na tych obszarach firma jest w stanie wyprodukować rocznie około 400 ton winogron, z czego 240 Chianti Classico „Gallo Nero” w sumie 10.000 butelek rocznie.

informacje techniczne

Region: Toskania
Województwo: Siena
Miasto: Chianti

Typologia: gospodarstwo agroturystyczne – toskańskie domostwo

Powierzchnia wewnętrzna: 1428 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 44 ha

Główna willa: 1.128 mq
Pokoje pomocnicze: 300 mq

Winnice z loggią
Depozyty
Piekarnia
Sprzęt rolniczy

Winnice: 8 ha
Gaj oliwny: 11 ha (1.100 roślin)
Grunty orne: 2 ha
Las: 21 ha
Pastwiska: 1,9 ha

Toskania - Siena. Siena 28 km - Impruneta 30 km - Montevarchi 40 km - Florencja 35 km - Piza 60 km - Lucca 60 km - Livorno 60 km

Ref: 21093
cena: Do 2,5mil

winiarnia

toskańska posiadłość sprzedaż
chianti

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Chianti

Siena, włoskie miasto w samym sercu Toskanii, jest jednym z najbardziej popularnych i znanych w regionie. Słynna ze swojej bogatej kultury, sztuki, dziedzictwa i historii krajobrazu, Siena jest również znana ze słynnego Palio prowadzonego na Placu del Campo.
Zabytkowe centrum Sieny w 1995 roku zostało wpisane przez UNESCO na listę światowego dziedzictwa.
Istnieje wiele luksusowych willi i firm agroturystycznych na terytorium Sieny, w centrum miasta i w okolicznych wioskach: są to idealne miejsca, gdzie luksus łączy znajome ciepło, idealne dla tych, którzy cenią sobie piękno i luksus bez utraty spokoju, który może być odczuwany na tych ziemiach.