FORTE DEI MARMI, WILLA NA SPRZEDAŻ

22 zdjęć
Zanurzona w zieleni, w absolutnej prywatności i spokoju, kilka kroków od najpiękniejszych plaż Versilia, jest na sprzedaż ta willa w Forte dei Marmi.
Znajduje się w ekskluzywnym i zastrzeżonym miejscu, na najbardziej znanym wybrzeżu Toskanii, i całego półwyspu, luksusowa willa charakteryzuje się ogromną dbałościa o szczegóły, z estetycznego punktu widzenia i ogromnej jakości materiałów.
Willa na sprzedaż w Forte dei Marmi odzwierciedla styl lat 50-tych; idealny dla tych, którzy mieszkają w dużych przestrzeniach, w cichej, ale centralnej lokalizacji, obiekt gwarantuje zadowolenie dla każdego żądania.
Opracowana na trzech piętrach, o łącznej powierzchni 360 metrów kwadratowych, ma harmonijny i zrównoważony układ wewnętrzny. Na parterze znajduje się wejście, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, łazienka i sypialnia. Na pierwszym piętrze: 4 sypialnie, każda z własną łazienką, zajmują one miejsca w sposób harmonijny.
Poddasze toskańskiej willi na sprzedaż we Włoszech, to duży obszar, który został przekształcony w poddasze użytkowe; w piwnicy, znajdziemy podwójną piwnicę, łazienkę i pomieszczenie gospodarcze.
Na zewnątrz jest piękny ogród z pergolą, obejmuje on całą willę w Forte dei Marmi, w środku jest bardzo dużo zieleni wśród której znajdziemy dużą przestrzeń do parkowania do 4 samochodów.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: willa nad morzem – Luksusowa willa

Powierzchnia wewnętrzna: 360 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 810 mq

Wejście
Kuchnia
Jadalnią
Salon
5 sypialni
6 łazienek
Podwójna piwnica
Pomieszczenia serwisowe
Poddasze
Ogród z pergolą
Miejsca parkingowe, wewnętrzne i prywatne

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km - lotnisko Piza 42 km.

Ref: 2638
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa w toskanii

willa na sprzedaż
sprzedaż wille morze

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często objęte kwitnącymi, zielonymi ogrodami, zaledwie kilka kroków od morza Versilia; elitarny resort, gdzie znajdują się luksusowe butiki, dyskoteki i słynne kluby. Forte dei Marmi to top dla tych, którzy chcą połączyć naturę i luksusu, przepychu i relaksu.
Ekskluzywna, wakacyjna lokalizacja, która wzięła swoją nazwę od tytułowej twierdzy, w samym sercu miasta i do marmuru Apuańskimi Alpy, które zostały wniesione do nabrzeża, a następnie podjęły drogę morską, wraz z upływem lat, Forte dei Marmi zachwyciło rosnącą liczbę osób, wśród nich także wielu wybitnych osobistości, aktorów, celebrytów, sportowców, potężnych przemysłowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji.
Ostatnio wiele rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi, luksusowe domy o ogromnym prestiżu i wysokiej wartości, powodując wzrost powierzchni toskańskiej o urok i popularność.