FORTE DEI MARMI, WILLA NA SPRZEDAŻ

40 zdjęć

W popularnej Forte dei Marmi, jest na sprzedaż ta luksusowa willa ze swoją elegancją i prostotą.
Luksusowa willa znajduje się w pobliżu pięknego morza Toskanii, jest otoczona i zabezpieczona przed wzrokiem ciekawskich grubym żywopłotem i potężną bramą.
Otoczona z czterech stron przez piękny ogród, willa na sprzedaż oferuje dwa relaksujące tereny zewnętrzne, idealne na brunch na wygodnych kanapach lub na odpoczynek w cieniu ganku ciesząc się bryzą w trakcie czytania książki lub sącząc drinka.
Wewnętrznie, obszary living luksusowej willi są duże, dobrze oświetlone, z dużymi oknami, które pozwalają na wprowadzenie światła słońca i oświetlanie tak naturalnych i szczerych obszarów. Wszystkie meble zostały wybrane w neutralnych kolorach, co sprawia, że pokoje są proste, ale jednocześnie eleganckie, wyrafinowane i wygodne. Cenne szczegóły dodają wartości już cennym wnętrzom willi.
Wchodząc po schodach pokrytych ciepłym parkietem dostajemy się na wyższe piętro, gdzie pokoje odróżniają się swoją wyjątkowością: każdy pokój charakteryzuje się dominującym kolorem i korzysta ze wszystkich odcieni tego koloru w różnych szczegółach, które go tworzą. Wyrafinowanie nie umniejsza świeżości i żywotności typowej willi na sprzedaż w Forte dei Marmi.
Wchodząc wyżej dostajemy się na poddasze, gdzie jest dodatkowa sypialnia wraz z funkcjonalną i wyrafinowaną w każdym szczególe łazienką.
Luksusowa willa w Forte dei Marmi zachowuje piękno i niewinność bez grzechu śmiałości lub odwagi. Każdy szczegół został opracowany aby jak najlepiej zadziwić i zachwycić, zachowując prostotę i wyrafinowanie tej willi na sprzedaż w najlepszej lokalizacji „w” Versilii: w Forte dei Marmi.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Strefa: Forte dei Marmi
Lokalizacja: Morze


Typologia: luksusowa willa na sprzedaż - toskańska willa nad morzem
Powierzchnia wewnętrzna: 220 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 900 mq

Duży park o 900 mq z czterech stron
Patio
Odległość od morza 200 metrów


Dwa zewnętrzne obszary living
Przestronna część dzienna wewnątrz
4 sypialnie
5 łazienek (z jacuzzi)
Poddasze z sypialnią i łazienką


Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Versilia Golf Club 6 km - termy i Spa 40 km - lotnisko w Pizie 40 km.

Ref: 0482
cena: Do 2,5mil

willa luxury

toskańskie wille
sprzedam willę

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Lucca - Forte dei Marmi:
Luksusowa willa znajduje się w Forte dei Marmi, prestiżowym ośrodku, który wziął swoją nazwę od fortu w centrum miasta i marmuru z Alp Apuańskich, który został przetransportowany do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę morską.
Forte dei Marmi z biegiem lat stało się coraz bardziej popularne zarówno ze względu na swoje optymalne właściwości, jak i wiele miejsc, które się tu znajdują.
Zielony obszar, gdzie luksusowym willom towarzyszą piękne i bujne ogrody, zaledwie kilka kroków od morza Versilia; ekskluzywna lokalizacja dzięki luksusowym sklepom tam zlokalizowanym i dzięki słynnym dyskotekom i klubom. Forte dei Marmi gościło z czasem coraz więcej znanych osobistości, gwiazd, potężnych przemysłowców, aktorów, gwiazd sportu, które wybrały miasto jako ulubione miejsce swoich wakacji.
W ostatnich latach wielu rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi luksusowe wille o ogromnej wartości i prestiżu, dodając dodatkową odrobinę uroku i popularności.