FORTE DEI MARMI: WILLA LUXURY NA SPRZEDAŻ

11 zdjęć
Forte dei Marmi: meta dla VIP-ów, cieszy się coraz większym popytem, miasto w którym posiadanie luksusowej willi jest niczym sen. W jednym z najbardziej znanym ze słynnych kurortów, został zbudowany ten zdecydowanie ekskluzywny kompleks, składający się z sześciu jednorodzinnych willi.
Ten piękny, luksusowy dom na sprzedaż we Włoszech stoi pośrodku zieleni, prezentuje się fasadą w kolorze miękkiego masła.
Do kompleksu można dotrzeć poprzez majestatyczne bramy. Swiadczy to o tym, że całość jest daleko od drogi i od wścibskich oczu.
Aby dotrzeć do luksusowej willi na sprzedaż, oddzielono ruch pieszy od podjazdu. W rzeczywistości, po jednej stronie mamy rampy prowadzące do podziemi, bezpośrednio do garażu, co upewnia nas, że samochody nie znajdują się w ogordzie i że osłaniają nas od złej pogody, druga droga pozwala na dotarcie do wspaniałej, luksusowej toskańskiej willi na pieszo.
Każdy kompleks willi ma różne szczegóły, ale wszystkie łączą się w jeden wspólny projekt, który wykonany jest w tym samym stylu. Znajdziemy tutaj piwnicę z tawrną, garaż, piwnicę, łazienkę i pralnię.
Na parterze podwójne salony, kuchnię z jadalnią, 4 łazienki, 3 sypialnie oraz pomieszczenie gospodarcze zajmują miejsca w harmonijny sposób. Podwójne ganki i oranżeria znajdują się w ogrodzie o 1493 metrach kwadratowych, w których, w otoczeniu zielonej roślinności, stoi wielki basen z 95 metrami kwadratowymi.
Willi na sprzedaż w Forte dei Marmi towarzyszy dodatkowy strych, który zwiększa objętość domu i stwarza więcej przestrzeni życiowej.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: wille w Forte dei Marmi – nieruchomości Forte dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 745 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1493 mq

3 sypialnie
4 łazienki
Kuchnia
Jadalnia
Podwójne salony
Portyki
Oranżeria
Tawerna
Winnice
Pralnia

Garaż 123 mq
Basen 95 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km – Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.

Ref: 0618
cena: Od 2,5mil do 5mil

prestiżowa nieruchomość

wila luxury
real luxury estate

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Luksusowa willa znajduje się w Forte dei Marmi, ekskluzywnym ośrodku, który swoją nazwę zawdzięcza fortowi w samym sercu miasta i do marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wprowadzone do nabrzeża, a następnie podjęły drogę morską.
Wraz z upływem czasu, Forte dei Marmi zachwyca ogromną liczbę ludzi, w tym wielu celebrytów, sportowców, aktorów, potężnych przemysłowców, którzy nazwali je idealnym miejscem na letnie wakacje.
Wiele rosyjskich potentatów, w ostatnim okresie, kupuje luksusowe wille o ogromnej wartości i prestiżu w Forte dei Marmi, dając obszarowi dodatkowego szyku, uroku i ekskluzywności.
Zielony obszar, gdzie luksusowe wille są często wyposażone w duże i kwitnące ogrody, rzut kamieniem od morza, Versilia; lokalizacja elity z luksusowymi butikami, znajdują się słynne dyskoteki i kluby, Forte dei Marmi to naprawdę top dla tych, którzy chcą połączyć najlepszy charakter i luksus, przepych i relaks.