FORTE DEI MARMI, SPRZEDA SIĘ LUKSUSOWĄ WILLĘ

9 zdjęć
Forte dei Marmi, strefa VIP-ów na wybrzeżu Toskanii, Versilia, w ostatnich czasach było miejscem budowania wyjątkowych, ekskluzywnych kompleksów mieszkalnych, składających się z sześciu domów jednorodzinnych w otoczeniu zieleni, każda z własnym basenem i prywatnym garażem.
Pomimo urbanizacji, należy podkreślić, że każda luksusowa willa na sprzedaż zachowuje precyzyjny styl architektoniczny, nawet jeśli są zawarte w jednym projekcie zmiany stylu strukturalnego.
Do kompleksu dotrzemy dzięki wielkiej bramie, która dzieli wille w Forte dei Marmi od ulicy i zapewnia im właściwą prywatność i poufność. Do toskańskiej willi na sprzedaż we Włoszech pozwala dotrzeć podjazd i droga dla pieszych
W rzeczywistości obie drogi są oddzielone: jedną część zajmuje podjazd, który prowadzi do podziemi, gdzie znajduje się garaż, więc auta nie zatrzymują się w ogrodzie nie narażając nas na niekorzystne zdarzenia pogodowe, na całej powierzchni możliwy jest spacer prowadzący do wspaniałej luksusowej willi w Toskanii.
Wewnątrz znajdują się: podziemny garaż, piwnica, 2 łazienki, 2 piwnice i różne pomieszczenia gospodarcze. Na pierwszym piętrze, dwa pokoje, recepcja, jadalnia, kuchnia, salon, 3 sypialnie i 3 łazienki harmonijnie rozmieszczone w dostępnej przestrzeni. Poddasze dodaje objętości pięknej willi w Forte dei Marmi.
Na zewnątrz, weranda i zadaszenie wychodzą na ogród. Piękny basen z 87 metrami kwadratowymi wyróżnia się jako świecące lustro wody, pośród bujnej zieleni i wspaniałego parku z 1433 metrów kwadratowych.

informacje techniczne

Region: Toskania
Miasto: Lucca
Lokalizacja: Forte dei Marmi

Typologia: Wille sprzedaż Forte dei Marmi - Nieruchomości Forte Dei Marmi

Powierzchnia wewnętrzna: 726 mq
Powierzchnia zewnętrzna: 1433 mq

Podwójne salony
Kuchnia
Jadalnią
Powierzchnia
3 sypialnie
3 łazienki
Portyk
Zadaszenie
Antresola
Tawerna
Piwnica
Dwie łazienki
Serwis na miejscu

Garaż 56 mq
Basen 87 mq

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km – Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.

Ref: 0621
cena: Od 2,5mil do 5mil

real estate włochy

luksusowa rezydencja
toskańska willa

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Ostatnio wiele osobistości, aktorzy, sportowcy, gwiazdy, potężni przemysłowcy, zafascynowani pięknem Forte dei Marmi, kupili w tym pięknym nadmorskim kurorcie prestiżowe wille. Tak więc, Forte dei Marmi to idealne miejsce na wakacje, stało się przeznaczeniem gwiazd i elit, zwiększając swój urok i atrakcyjność.
Forte dei Marmi zawdzięcza swoją nazwę fortowi w centrum miasta i od marmuru z Alp Apuańskich, które zostały przetransportowane do nabrzeża, aby następnie podjąć drogę morską. Tereny zielone, krystalicznie czyste wody, ogromne parki, luksusowe sklepy, słynne i ekskluzywne kluby, sprawiły, że teren ten stał się bardzo pożądany aby rozpocząć budowę luksusowych willi, w otoczeniu pięknych i bujnych ogrodów.
To nie tylko włosi zakochali się w tym miejscu, w ostatnich latach wielu rosyjskich potentatów kupiło w tym rejonie Toskanii wspaniałe rezydencje o niekwestionowanej wartości i prestiżu.
Perła Versilii, Forte dei Marmi kształtuje się w elitarnej miejsce, które łączy luksus i charakter, urok i relaks.