FORTE DEI MARMI, LUKSUSOWA WILLA NA SPRZEDAŻ

26 zdjęć
Ulubione miejsce światowych doskonałości, Forte dei Marmi jest coraz bardziej popularne dla wspaniałych luksusowych willi położonych w zieleni Versilii, dwa kroki od morza. Ten niezwykły, luksusowy dom na sprzedaż jest idealnym przykładem.
Położona w dzielnicy VIP-ów Imperium Rzymskiego, luksusowa willa na sprzedaż we Włoszech jest klejnotem architektury. Imponująca brama oddziela obiekt od ulicy i od wścibskich oczu. Wejście dla pieszych jest oddzielone od podjazdu. W rzeczywistości droga, która biegnie od wejścia pozwala na spacer do wspaniałej toskańskiej luksusowej willi, podczas gdy rampa łącząca  piano podziemne prowadzi bezpośrednio do prywatnych garaży: w ten sposób, samochody nie kontrastują z ogrodami, ale także umożliwiają natychmiastowy dojazd do posiadłości w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych.
Wewnątrz, na parterze znajdziemy duży salon, jadalnię, kuchnię, sypialnię i WC willi. Pokoje mają wysokie sufity; jasne otwarte przestrzenie, belki stropowe, eleganckie detale oraz design sprawiają, żę wnętrza tej wspaniałej willi na sprzedaż we Włoszech stają się prawdziwą ucztą dla oczu.
Dystrybucja różnych obszarów na terenie willi jest szczegółowo przestudiowana aby delikatnie i w mądry sposób oddzielić salon od sypialni, pozwalając tym samym, aby oba obszary miały bezpośredni dostęp do zewnątrz.
Dzięki zadaszonemu tarasowi i werandzie, bujny, zielony ogród jest w bliskim kontakcie z willą w Forte dei Marmi. Piękny basen, który dominuje w tym obszarze daje niezrównany urok: ze szczegółowo przestudiowanej formy jest w stanie połączyć z willą cechy funkcjonalne. Wizualnie staje się czymś niesamowitym i wspaniałym.
Kolejna konstrukcja pięciu innych luksusowych willi, każda różni się od innych, ale ze wspólnym motywem stylistycznym w tle, tworzy jednolity projekt luksusu i ekskluzywności.
informacje techniczne
Region: Toskania 
Miasto: Lukka 
Lokalizacja: Forte dei Marmi 

Typologia: willa morze Toskania - luksusowa willa 

Powierzchnia wewnętrzna: 865 mq 
Powierzchnia zewnętrzna: 1424 mq 

3 sypialnie 
4 łazienki 
Podwójny salon 
Kuchnia 
Sala 

Piwnica / tawerna 280 mq 
Portyk 70 mq 
Zadaszenie 80 mq 
Basen 90 mq 

Toskania - Forte dei Marmi: Lucca 40 km - Piza 45 km - Florencja 110 km - Altopascio 55 km - Versilia Golf Club 6 km - Spa i uzdrowisko termalne 40 km – lotnisko Piza 42 km.
Ref: 0593
cena: Od 2,5mil do 5mil

willa luxury

toskańska willa
wille w toskanii

kontakt

Aby jak lepiej sprostać Państwa potrzebom, prosimy wypełnić poniższy formularz podając język, w którym chcecie otrzymać odpowiedź. Lionard skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Imię *
Nazwisko *
e-mail*
Telefon*
Società
Język*
Kraj *
Messaggio *
Privacy *
Akceptuję warunki dekretu nr. 196/03.

Tel.: +39 055 0548100

Forte dei Marmi

Toskania - Forte dei Marmi. Luksusowa willa znajduje się w Forte dei Marmi, elegancki ośrodek, która swoją nazwę zawdzięcza fortowi znajdującemu się  w samym sercu miasta i od marmuru z Alp Apuańskich, które zostały wniesione do nabrzeża, a następnie wejść w morze. Na przestrzeni lat, Forte dei Marmi fascynuje coraz więcej osób, a wśród nich także kilka wybitnych osobistości, sportowców, aktorów, celebrytów, potężnych przemysłowców, którzy wybrali idealny teren dla swoich wakacji. Ostatnio wiele rosyjskich potentatów kupiło w Forte dei Marmi, luksusowe domy o niezmierzonej wartości, powodując wzrost uroku i popularności toskańskiej powierzchni.
Zielona okolica, gdzie luksusowe wille posidają często w piękny, bujny ogród, rzut kamieniem od morza Versilia. Lokalizacja elite dzięki luksusowym sklepom zlokalizowanym w tym mieście  oraz słynnym dyskotekom i klubom, Forte dei Marmi jest naprawdę miejscem top dla tych, którzy chcą połączyć luksus z naturą, glamour z relaksem.